Zdaniem Pawłowicz: „Faceci kompletnie zniewieścieli..”

Zdaniem Pawłowicz: "Faceci kompletnie zniewieścieli.."

Wydaje się, że zakres tematyczny internetowych wpisów Krystyny Pawłowicz nie ma granic. Cechą wspólną tych wypowiedzi jest niezachwiana pewność ich autorki, że formułowane przez nią opinie są jedynymi słusznymi na omawiany temat.

 

Tym razem Pawłowicz postanowiła zająć się kondycją współczesnych mężczyzn a pretekstem do jej publicznej wypowiedzi było zdjęcie z pokazu mody włoskiego domu mody Gucci. W trakcie pokazu zaprezentowano min. sukienki dla mężczyzn.

W ostatnią niedzielę na swoim profilu na TT była posłanka opublikowała fotografię, której częścią jest wizerunek modela prezentującego strój pochodzący z wspomnianego pokazu kolekcji Gucci.

 

Zaprezentowane zdjęcie Pawłowicz opatrzyła następującym komentarzem: Ciekawe, że w tym lewym szaleństwie, to faceci na siłę chcą się upodobnić do kobiet i robią z siebie pośmiewisko. Baby nie chcą być facetami i se wąsów nie przyczepiają. Ani innych gadżetów.. Faceci kompletnie zniewieścieli.. A idzie wojna…

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Ponieważ wena komentatorska nie opuszczała właścicielki profilu to do swojego posta dorzuciła jeszcze jeden komentarz: „Wyobrażacie sobie tych na zdjęciu przy obsłudze wyrzutni rakietowych lub w pełnym rynsztunku na manewrach”

Łaskawie pozwolę sobie przypomnieć, Krystynie Pawłowicz, że jeden z najbardziej przez nią szanowanych osobników płci męskiej na co dzień  chodzi w sukience i jest to jego strój „organizacyjny”

/as/

Źródło: wprost.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
26 stycznia 2021 14:29

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Nisko upadliśmy..

Pumeks
Pumeks
27 stycznia 2021 07:03
Reply to  Zbyszek

Gdybym nie wiedział, że imię osoby wygadującej te agresywne bluzgi kończy się na „a”, byłbym przekonany, że Krystyna Pawłowicz to nabuzowany testosteronem (albo tanim piwem) facet.

Włodzimierz
Włodzimierz
26 stycznia 2021 14:48

A co sądzi KP o tysiącach sukienkowych? Czy są też zniewieściali, czy są może eunuchami?

Zwinka
Zwinka
26 stycznia 2021 16:14
Reply to  Włodzimierz

Życie pokazuje, że są homoseksualistami lub pedofilami, z małymi wyjątkami na pociąg do dorosłych kobiet.

Zwinka
Zwinka
26 stycznia 2021 15:12

Ale Krystyna Pawłowicz w pełnym rynsztunku na manewrach przywróci męskość prawdziwym kobietonom.

Dociekliwy
Dociekliwy
26 stycznia 2021 15:50

Zastanawiam się czy ta zapatrzona w siebie kobieta zna takie terminy, jak dress code czy casual style. Mogłaby chociaż raz pomyśleć o innych, zrobić komuś przyjemność np. kupić taką sukienkę dla partyjnego kolegi, zapewnić mu sukces na brukselskiej salonach.
Te zaczepki z jej strony to jej frustracja? Może ona potrzebuje prawdziwego faceta tylko, jaki prawdziwy facet potrzebuje jej?  

Agnieszka
Agnieszka
26 stycznia 2021 20:33
Reply to  Dociekliwy

Mysialby byc niewidomy i miec zaburzenia wechu.

Joanna
Joanna
26 stycznia 2021 21:07

Nie żeby te opinie wyrażał ideał kobiecości!

Ryszard
Ryszard
27 stycznia 2021 12:23

A cóż ty Dziewico Trybunalska możesz wiedzieć o męskości czy zniewieściałości mężczyzn? No chyba że jak kler katolicki masz takich doświadczeń moc.