Zdaniem Piotra Metza najpierw przeprosiny dla Niedzwieckiego, Wachowicz i Gila. Potem powrót na antenę.

Zdaniem Piotra Metza najpierw przeprosiny dla Niedzwieckiego, Wachowicz i Gila. Potem powrót na antenę.

Na Myśliwieckiej w Warszawie czyli w siedzibie radiowej „Trójki” sprawy, zdaniem nowego dyrektora Kuby Strzyczkowskiego, miały iść w dobrym kierunku. Wczoraj portal wirtualnemedia.pl cytując tego ostatniego informował: ”na antenę Trójki wracają m.in. Piotr Stelmach, Piotr Metz, Marcin Łukawski, Łukasz Szwed, Mariusz Owczarek i Bartosz Gil – Wszyscy wracają”. Tyle słowa, tyle deklaracje.

 

Teraz rzeczywistość. Ponownie odnosimy się do informacji portalu wirtualnemedia.pl z tym, że sygnowanych dzisiejszą, piątkową datą. Z zapowiadanego na wczoraj powrotu na antenę Piotra Metza nic nie wyszło i jak na razie nic nie wskazuje, że do tego powrotu dojdzie. To pierwszy z poważnych problemów Strzyczkowskiego. Drugim jest wicedyrektor „Trójki” Mirosław Rogalski „z którym zespół Trójki nie chce współpracować, a on sam nie informuje, czy pożegna się ze stacją. – Potwierdzam: mamy tu kłopot – mówi nam Strzyczkowski” – donosi cytowany portal. Nowy naczelny na stanowisku wiceszefa anteny widziałby Mariusza Owczarka – sugerują wirtualnemedia.pl

Głos ma Piotr Metz: ”Wrócę dopiero po przeprosinach dla Marka Niedźwieckiego, Bartosza Gila i Heleny Wachowicz”, dodał  również, że nie pojawi się w sobotniej audycji.

 

„O przeprosinach, na które czeka zespół Trójki, mówił też na antenie m.in. prowadzący czwartkową przedpołudniową audycję Piotr Stelmach. Na przeprosiny czeka też sam Marek Niedźwiecki, o czym poinformował w specjalnym oświadczeniu”.

Bartosz Gil obarczony winą za rzekome manipulacje przy ustalaniu kolejności na liście przebojów wykluczył w tej chwili swój powrót na antenę.

Cdn.

/as/

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZulkawiśniaJacek DolińskiAdamMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

PiS i „przepraszam” nawzajem się wykluczają. Chyba, że będzie chodziło w ostatnim słowie o niższy wyrok.

Adam
Adam

Przeprosiny właśnie padły z ust nowego dyrektora Strzyczkowskiego w programie Olszańskiego. Nie wiem, czy to jest to, na co czekaliśmy – nawet przeprosiny muszą zrzucić na cudze barki…

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Życząc nowemu dyrektorowi Trójki, jej redaktorom z prawdziwego zdarzenia i nam – słuchaczom powodzenia, nie bardzo wierzę w pełne zwycięstwo nad podłą zmianą. Sounds too good to be true – jak mawiają Anglicy. Podejrzewam, że ustępstwo PiS-u jest chwilowe, bo przed wyborami chcą wygasić bardzo niekorzystny dla nich konflikt, a potem wszystko wróci do normy. Ale spróbować warto – choćby dlatego, żeby na początku trójkowego serwisu informacyjnego usłyszeć wiadomość o aferze Szumowskiego (dziś, godz. 15:00). P.S. Na wszelki wypadek przypominam, że „stan normalności” w Trójce to nie jest stan sprzed 15 maja. Stan normalności w Trójce skończył się na jesieni… Czytaj więcej »

wiśnia
wiśnia

Niby chcą przepraszać, Pan Strzyczkowski mówi o powrocie do normalności, a idiota Cejrowski dalej wygaduje swoje bzdury. Od wywalenia go na pysk powinna się zacząć odnowa Trójki. Mimo starań niektórych ludzi, Trójka już nie będzie taka jak była.

Zulka
Zulka

Pani Wachowicz to jak w końcu Helena.czy Halina..Wszak.mogą to być dwie różne osoby.