Zdaniem sądu Tomasz Grodzki został zniesławiony

Taka to Prokuratura, która nie potrafi nawet napisać poprawnie wniosku. Ręce opadają

Profesor Tomasz Grodzki, na długo przed tym zanim został senatorem i marszałkiem Senatu kierował oddziałem torakochirurgii szczecińskiego szpitala w Zdunowie. Trzy lata później został jego dyrektorem. W 2006 r. zdobył mandat radnego miejskiego i jeszcze dwa razy uzyskiwał reelekcję.

Nikt wtedy nie oskarżał go o łapówkarstwo aż do momentu, kiedy 12 listopada 2019 r., Senat wybrał go swoim marszałkiem.

 

W tym samym momencie  prof. Agnieszka Popiela z Uniwersytetu Szczecińskiego – członkini komitetu honorowego Andrzeja Dudy jako kandydata na prezydenta w 2015 r. – „opublikowała wpis, z którego wynikało, że przed laty profesor wziął łapówkę za operację jej matki”.

Skąd te napaści na profesora Tomasza Grodzkiego marszalka Senatu? Awansując na to stanowisko pokrzyżował interesy PiSu ot i cała prawda.

Po pierwsze partia kontrolująca Sejm przegrała izbę wyższą parlamentu i skończyło się przepychanie ustaw w Senacie w kilkadziesiąt godzin, a w dodatku nowy marszałek „odebrał”, koledze- lekarzowi marszałkowi z PiS, Stanisławowi Karczewskiemu  cenne dla tego ostatniego: : gabinet, ochronę, skromną władzę, ale przede wszystkim pozycję.

 

Oskarżenia o przyjmowanie łapówek przez Tomasza Grodzkiego rozpowszechniają i nagłaśniają oczywiście zwolennicy „jedynej słuszne partii” czyli PiS.

Wprawdzie Agnieszka Popiela z oskarżeń się wycofała, ale sprawa zakończyła się w sądzie.

Sąd uznał, że Agnieszka Popiela zniesławiła go swoimi wpisami i zobowiązał ją do przeproszenia” – poinformował adwokat marszałka Grodzkiego Jacek Dubois

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

„Jeśli nawet w zarzutach wobec marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego jest choć trochę prawdy, to PiS, związane z nim media, prokuratura i CBA zrobiły przez kilkanaście miesięcy wszystko, by trudno było w to uwierzyć. Zwłaszcza, że finał śledztwa następuje w czasie, gdy kłopoty ma jeden z ulubieńców prezesa PiS, Daniel Obajtek.”- napisał kilka dni temu Kamil Dziubka

Mądry wie co mówi a głupi mówi co wie, a czasem mówi nawet jak nie wie.

/OE/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mia
Mia
27 marca 2021 10:08

Jeszcze nastanie w Polsce prawo i sprawiedliwość. I wtedy wszyscy autorzy oszczerstw i zniesławień wobec Prof. Grodzkiego poniosą konsekwencje. Konkretne osoby z TVP zostaną skazane za współudział w morderstwie Pawła Adamowicza. Strzeżcie się pisiory.

irena
irena
27 marca 2021 10:22

BRAWO SAD !!! Teraz ta profesor moze zjesc wlasny jezyk !