Zdecydowany przeciwnik narkotyków Patryk Jaki, odciął się od brata złapanego przez policję z marihuaną

Trybunał Sprawiedliwości UE domaga się drakońskiej kary dla rządu PiS. W grę wchodzą nawet 2 mln zł dziennie

Teoretycznie biorąc każdy ma prawo do własnego życia. Patryk Jaki – jeszcze niedawny wiceminister sprawiedliwości obecnie eurodeputowany upaja się – w ocenie wielu – trującą ideologią PiSu, a jego brat Filip – widać mniej skomplikowana osobowość – woli zwykła marychę.

 

Wydało się przy okazji kontroli policyjnej, gdy braciszek beztrosko przemierzał warszawską jezdnię w niedozwolonym miejscu. Przy 21-latku znaleziono marihuanę. Początkujący muzyk przyznał się do posiadania narkotyków – podaje RMF FM.

„Mój brat jest dorosły i bierze odpowiedzialność za to, co robi. Został potraktowany tak każdy. Nie popieram nawet małej ilości marihuany, którą miał mieć przy sobie. Nawet jeśli wiem, że w wielu państwach to nie jest karane. Jedyne odstępstwo powinno dotyczyć celów medycznych” – powiedział Patryk Jaki w rozmowie z  „Faktem”.

 

Przypomnijmy, że blisko pięć lat temu Patryk Jaki pisał na facebooku.

Od lat jestem zdecydowanym zwolennikiem twardej polityki państwa wobec narkotyków. Przypominam, że prawie każdy uzależniony od narkotyków twardych zaczynał od narkotyków lekkich. Od lat rośnie przestępczość na tym tle.

Nawet Holandia rakiem się z tego wycofuje. Ale trzeba jednak rozróżnić marihuanę używaną do celów rekreacyjnych od tej do celów leczniczych. Polityka to służba i pomoc drugiemu człowiekowi: nie mam serca odmówić pomocy matce, której dziecko ma 160 ataków padaczki dziennie i stąd moja inicjatywa. Marihuana tylko do leczenia. Tylko na receptę, tylko i wyłącznie pod nadzorem lekarza”

Równie zdecydowane stanowisko prezentował w mediach. Historia kołem się toczy, więc dziś przyjdzie byłemu wiceministrowi sprawiedliwości zmierzyć się z problemem nie tylko w teorii, ale także i w praktyce.

/jp/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrzysztofwiśniaZbyszekRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Czy ten tępy niJaki wie, o czym mówi? Niech przedstawi przypadek, gdy po maijuanie ktoś zmarł, lub zginął w wypadku. Dlaczego nie czepia się alkoholu? Mamy wystarczająco przykładów polityków zalanych w czasie, gdy pełnili urzędowe funkcje, mamy zdjęcia polskich p-osłów leżących martwym bykiem w korytarzach hotelu sejmowego. Na tysiące liczą się polscy kierowcy zatrzymani np. w okresie Wszystkich Św. i będących po spożyciu alkoholu. A ile śmiertelnych wypadków drogowych mamy w wyniku pijaństwa?
Niech ten tępak odpieprzy się od marijuany, nie tylko medycznej (CBD nie powoduje żadnych zmian psychiki) ale i tzw. rekreacyjnej.

Zbyszek
Zbyszek

Jeszcze narkomana tu nie było.

wiśnia
wiśnia

Idąc tokiem myślenia pisdzielców: jeżeli dziecko lub wnuk komucha też jest komuchem to brat narkomana też jest ćpunem.

Krzysztof
Krzysztof

Prawie jak Pawlik Morozow…