„Żegnam się z Trójką, ale nie z Ludźmi Trójki, bo wciąż jesteśmy razem. To tylko tango…”

Sąd Okręgowy: Tvp.info ma usunąć artykuły o Niedźwieckim

„Jutro miało być 1999. notowanie Listy Przebojów Trójki. Dla mnie już go nie będzie. To nie jest dobry ani łatwy czas – ani dla Trójki, ani dla mnie” – napisał w oświadczeniu Marek Niedźwiecki. Publikuje je onet.pl.

 

Dziennikarz poinformował, że występuje na drogę sądową w związku z oskarżeniami pod jego adresem o zmanipulowanie wyników głosowania ostatniego notowania „Listy Przebojów Programu III”.

„Złożyłem dziś wezwanie przedprocesowe do władz Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Robię to nie tylko dla siebie, ale też dla Słuchaczy, bo stworzyliśmy wspólnie coś wyjątkowego. Oczekuję od wezwanych oficjalnych przeprosin oraz przekazania kwoty 10 tys. złotych na rzecz lekarzy walczących z pandemią” – napisał Niedźwiecki.

 

Zakończył swoje oświadczenie słowami: – „Żegnam się z Trójką, ale nie z Ludźmi Trójki, bo wciąż jesteśmy RAZEM. To tylko tango…”.

Przypomnijmy, że dzisiaj odbyło się specjalne posiedzenie senackiej komisji kultury, poświęcone sytuacji w Trójce. Pisaliśmy o tym w artykule „SMS, który państwo zobaczyli w ostatnim czasie, to nie jest jedyny SMS, jaki dostali od dyrektora Trójki wydawcy i autorzy audycji”.

bt

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
leaPredatorHerodAntypisKasia GagnonMariola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Odnoszę wrażenie, że atmosfera w Polsce jest napięta jak baranie jajo.

Mariola
Mariola

Panie Marku, kocham Pana,… Cicho..

Kasia Gagnon
Kasia Gagnon

Pamietam “ To tylko tango” Maanam na liscie trojki Kiedy Marek puszczal perkusje Pawla z tego utworu bo cenzura nje pozwolila puszczac Maanamu na liscie przebojow za ich przewinienia i niepokornosc. TeraZ wedle skuteczniejsZej dyrektywy usuwa sie ludzi zamiast cenzurowac ich prace. Marek to Ty jestes lista przebojow trojki gdziekolwiek jestes. Jest internet i inne kanaly komunikacji. Nie poddawaj sie. Puszczaj co chcesz gdzie chcesz i dalej poprowadzisz To tylko Tango i wszyscy bedziemy tanczyc tango. Lista Trojki to Twoje godlo i label i firma. Uzywaj jej dalej !

HerodAntypis
HerodAntypis

Napisałaś to za mnie. Ja teraZ mogę tylko postawić Ci plusa.

Predator
Predator

I co tylko na tyle was stać??? Pozwolicie tym oszołomom, nieudacznikom pisowskim puscić z dymem dorobek tylu lat pracy nad trójką, pozwolicie żeby ci wspaniali ludzie odeszli bo jakiś pętak włazi w dupę kaczorowi???.Pozwolicie bo obcieli wam włosy razem z jajami.

lea
lea

Tylko tango? Ja dodałabym też, że powtórka z rozrywki, Jak za PRl-u., Czyż nie są śmieszni ci panowie z PiS
razem z ich wiernymi sługami.?