Zelnik odpowiada na słowa Grabowskiego – „co ty kolego, ze sobą zrobiłeś?”

Zelnik odpowiada na słowa Grabowskiego - "co ty kolego, ze sobą zrobiłeś?"

W rozmowie z Wirtualną Polską Jerzy Zelnik zareagował na głośną wypowiedź Andrzeja Grabowskiego, który w wywiadzie udzielonym „Gazecie Wyborczej”, zarzucił mu zbytnie zaangażowanie w sprawy polityczne, mówiąc z żalem: „Obejrzałem ostatnio Faraona«. I naszła mnie taka refleksja: co ty, kolego, ze sobą zrobiłeś?”.

 

Mam się wypiąć na swój kraj?”- odpalił koledze Zelnik. Argumentując, że jest nie tylko aktorem, ale też obywatelem, dlatego nie może sprowadzać swojej działalności wyłącznie do grania podkreślił, choć obecnie nie angażuje się w politykę, ale w pracę zawodową.

Pracuje obecnie nad reżyserią spektaklu Teatru Telewizji TVP. „Praca mnie teraz pochłania, a nie polityka. Poza tym jestem dziadkiem. To wypełnia mi czas” – podsumowuje.

 

Jeszcze całkiem niedawno zdeklarowany zwolennik Prawa i Sprawiedliwości, odtwórca jednej z ról w filmie „Smoleńsk” (2016) Antoniego Krauzego, poświęconym katastrofie prezydenckiego Tupolewa na lotniskiem Siewiernyj,  rok temu wspominał, że „jest już zmęczony taką polityką”. Podkreślał, że nie podoba mu się antyuchodźcza retoryka i spot Prawa i Sprawiedliwości „Bezpieczny Samorząd„. Komentując wyniki ostatnich wyborów samorządowych ocenił, że to „zbyt ciężkie działa, to powinna być kampania o chodnikach, o przedszkolach”.

/p/

Źródło: Onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZwinkaStanisławIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irena
Irena

TW „Jaracz” wystarczająco się nagadal w przeszlosci !!! WSTYD !!!

Stanisław
Stanisław

Coś nie za duże to audytorium. A czy nie można by tak kiedyś mówić niekoniecznie w obecności krzyża ?

Zwinka
Zwinka

Dziadku Zelniku, zajmij się więc wnukami i nie zawracaj już głowy. Sprawa się rypła …