Zembaczyński o Kaczyńskim: To był przerażający widok!

Zembaczyński o Kaczyńskim: To był przerażający widok!

Poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński, który podszedł do Jarosława Kaczyńskiego po jego bulwersującej nocnej wypowiedzi o „zdradzieckich mordach”, opisuje na Twitterze, co usłyszał od prezesa PiS.

„To było spotkanie trzeciego stopnia z prawdziwym obliczem Jarosława Kaczyńskiego. Jego dygocące ciało, jego słowa przepełnione negatywną emocją i zaszklone oczy dawały obraz oblicza człowieka, którym kieruje wyłącznie chęć zemsty i nienawiść. Mówił do mnie o tym, że zasługują na więzienie. Uważa słowo »więzienie« za panaceum na całe zło, którego go spotkało. Do tego więzienia mieliby trafić przedstawiciele opozycji” – napisał poseł Nowoczesnej.

W rozmowie z „Newsweekiem” Zembaczyński dodał: – „Te wibracje i wstrząsy, które przechodziły przez jego twarz, to był naprawdę przerażający widok. Zdążyłem powiedzieć mu, że kieruje się wyłącznie nienawiścią i zemstą”.

Dalej na Twitterze Zembaczyński stwierdza, że „jest to przerażający obraz państwa, kierowanego przez osobę, którą rządzą emocje. Tu nie ma racjonalności, tu chodzi wyłącznie o prywatną krucjatę przeciwko własnym demonom. Ja pytałem go wprost, czy potrafi się kierować innymi emocjami, niż zemsta i nienawiść; czy potrafi odróżnić to, że za nieszczęścia, za które obwinia swoich przeciwników politycznych, ja osobiście nie odpowiadam. To było bardzo trudne, widać było, że nie radzi sobie z ilością bodźców i negatywnych emocji. Oblicze człowieka, którym kierują tak wysoce negatywne uczucia otworzyło mi oczy na prawdę, co jest realnym problemem w Polsce. To, że rządzą nami ludzie, którymi kieruje czyste szaleństwo. Człowiek z takim problemem emocjonalnym nigdy nie powinien podejmować kluczowych decyzji w państwie” – ocenił poseł.

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
WiesławguruguruSławomirTedPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
paragraf22
paragraf22

To co robi Kaczyński to ZEMSTA A POLSCE ZA ŚMIERĆ BRATA..Od dawna to mówię, a teraz widać to jak na dłoni.

eugo
eugo

Strasznie to bolesne!
Ludzie,uwolnijmy nas od nienormalnych.
Wariata wysłać do leczenia,a nam dać dobrą,wolną Polskę!

Zgredzinka
Zgredzinka

I to jest prawda.
Co gorsza, coraz wyraźniej widać u jego koalitów syndrom współuzależnienia.
Te wrzaski z sejmowej trybuny pani premier, nadpobudliwość oraz coraz większa agresja u pozostałej reszty posłów, to wynik niezdrowych emocji w zespole.
A to przenosi się na elektorat.
Gdy mówimy o języku parlamentarnym, to mamy na myśli mowę, która tonuje niezdrowe emocje, a nie je podsyca.

Nika
Nika

Czyli rozegrało się i zostało powiedziane, to co już wszyscy dawno wiemy. I pytanie które nie daje mi spokoju. Jak to możliwe, że 200 z groszem osób pogrąża się wiedząc, że idą za człowiekiem chorym psychiczne a koniec tej drogi może być tylko tragiczny. Szyszko rozumiem, ten sam problem, on walczy ze swoimi demonami z głowy poprzez strzelanie do bażantów i wycinanie najcenniejszego lasu. Ziobro też rozumiem, wszystkich podejrzewa, przyjaciół w szkole, lekarzy, którzy ratują życie, Macierewicz także świr. Ale cała reszta 220 kilku wariatów. Nikt nie myśli co będzie u kresu tego szaleństwa?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Najwyraźniej nie myślą. Po co? Wygodniej i korzystniej powtarzać jak papugi, co każą, uczepić się władzy i zgarniać pod siebie co się da i póki się da. Nieważne jakim kosztem, w myśl zasady „po nas choćby potop”.

Ted
Ted

A dlaczego mieliby rezygnować z kasy dla siebie, dla swojej rodziny ?
Pamiętacie początki kariery Dyzmy ? Jak liczył, że jeśli wytrzyma miesiąc to zarobi tyle, a jak by mu się udało wytrzymać i trzy miesiące to będzie kupa kasy.
Podejrzewam ze te 220 osób rozumuje dokładnie tak samo, każdy miesiąc przy żłobie się liczy.

Sławomir
Sławomir

Czy reżim stalinowski działał inaczej?

guruguru
guruguru

Opozycja powinna częściej cytować słowa śp. LK w stronę JK by wyprowadzać go z równowagi psychicznej. Wtedy spoleczeństwo zobaczy dokładnie z kim mamy doczynienia.

Wiesław
Wiesław

ZEMBACZYNSKI TO ŻUL