Żenująca przepychanka na prawicy. Wilk do Macierewicza: „Słychać wycie – znakomicie!”

„Antoni się odnalazł…” – „Nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”

„Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych. Apeluję do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość – osłabiacie Polskę” – w swoim stylu zaapelował Antoni Macierewicz do działaczy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy.

Były szef resortu obrony w programie „Głos Polski” w Radiu Maryja oraz w Telewizji TRWAM w ten sposób krytycznie nawiązał do udziału ugrupowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Był to kamyczek, który ruszył lawinę. Pierwszy „zawył” na to, polityk Konfederacji Jacek Wilk.

„Słychać wycie – ZNAKOMICIE!! A prościej: skoro Antoś mówi źle o Konfederacji to znaczy, że musimy mieć już realnie w okolicach 10 proc.” – napisał poseł na Twitterze.

W podobnym stylu konfederatów zaatakował były wiceprezes Ruchu Narodowego Marian Kowalski w TVP Info. Oskarżył środowiska współtworzące Konfederację o tworzenie opcji „prorosyjskiej”.

Na reakcję długo nie trzeba było czekać: „Jeśli PiS ucieka się już do wykorzystywania nawet kabaretu CHOJKOW do ataku na Konfederację to wiedzcie, że musimy stać dobrze w PRAWDZIWYCH sondażach:-)) – zadrwił Wilk.

Przepychanka tyle groźna co żenująca. Pod artykułem w gazeta.pl od gniewu i złośliwości aż kipi. W gąszczu obelżywych połajanek, jak promyk wiosennego słońca brzmi zaskakujący wpis:

„Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 45lat. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm
Więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu…”
Trzeba kliknąć…

/jp/

Źródło: gazet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments