Żenująca tyrada Ziobry o pedofilii w polskim Kościele

Ziobro: "Czeka nas bardzo ciężka walka o Polskę, o wszystko"

„Ziobro wyznał, że zna trzech ministrantów niemolestowanych, a ja dziś rozmawiałem z matką, która straciła syna, był molestowanym ministrantem, przechodniu, powiedz Ziobrze, że kpi ze śmierci i z własnego urzędu, i umywa ręce jak Piłat” – napisał na Twitterze jezuita Krzysztof Mądel. Minister sprawiedliwości bowiem na konferencji w Stalowej Woli podzielił się z dziennikarzami – delikatnie rzecz ujmując – zadziwiającą refleksją…

– „Ja też chodziłem do kościoła od dziecka. Miałem do czynienia z dziesiątkami księży. Nigdy, nigdy nie spotkałem się z księdzem, który takie rzeczy by czynił. Spytałem się kilku moich współpracowników – mają takie same doświadczenia” – powiedział Ziobro. Idąc więc takim tokiem myślenia, można by stwierdzić, że problemu pedofilii w polskim Kościele właściwie nie ma… Dalszą część swojej wypowiedzi Ziobro poświęcił atakowaniu opozycji, stosując tzw. przekazy dnia PiS.

– „Słów brak”; – „Pan Ziobro przyzwyczaił już do swojego zachowania, inaczej taka wypowiedź by szokowała… niestety, gdy standardy upadają, wszystko może się już zdarzyć, nawet Minister Sprawiedliwości kpiący z tragedii najsłabszych – dzieci…”; –

„Idiotyczna narracja Ziobry, mająca służyć tylko żenującemu rozwadnianiu tematu. To tak jakby to, że ktoś jest syty oznaczało, iż na świecie nie ma głodnych” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
antyuzurpatorIlonaZwinkaMaciek123454321Mariola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

PiJar
PiJar

Minister-magister nie zna księży molestujących dzieci, zapewne niedługo za to dowiemy się, że zna on ministrantów, którzy molestowali księży. I że byli oni dziećmi działaczy PO, którzy posłali swoje pociechy do zakrystii w celu skompromitowania proboszcza. Żadna podłość PiS-owców już nie dziwi. Niestety!

Zbyszek
Zbyszek

Kiedyś byłem w markecie i nie zaatakował mnie żaden nożownik. Moja żona rozdawała raz ulotki i nikt nie oblal jej gównem. Jest dobrze.

Mariola
Mariola

Nie oczekujmy honoru i empatii od pana Zbyszka.

Maciek123454321
Maciek123454321

W moim rankingu kandydatów do pierdla Ziobro wciąż jest niestety na drugim miejscu, sporo daleko od Macierewicza. Ale stara się chłopina nadrobić dystans, to widać. Nowy Kodeks Karny mocno go przybliżył do lidera.

Zwinka
Zwinka

Co za żenująca argumentacja: JEGO ksiądz nie molestował. I to ma być argument ?! Podchodząc cynicznie do problemu, to jest oczywiste, że aż takiej „mocy przerobowej” księżulki nie miały, aby „zaliczyć” wszystkie dzieci, ale …z doświadczenia PRAWDZIWYCH śledczych z Pensylwanii ( niezmiennie dokument „Mroczna tajemnica kościoła” na Planete + polecam) wynika, że statystycznie za każdym pedofilem w sutannie kryło się …800 ofiar ! 800 ofiar !!! Bo zbok w sutannie nie zaprzestaje swoich praktyk niemal do śmierci … Jeśli już bozia odebrała mu moc, to chociaż sobie pociumka. A z jakiego to powodu w Polsce ( czy gdziekolwiek indziej) miałoby… Czytaj więcej »

Zbyszek
Zbyszek

Może ty wiesz jaki Bóg potrzebuje takich kapłanów?

Ilona
Ilona

Im dłużej gadał tym bardziej miał idiotyczną minę…aż tak głupi nie jest i chyba zrozumiał, jak to wybrzmi w mediach…

antyuzurpator
antyuzurpator

Taki stary dowcip:
Podczas wykopalisk (np.) we Włoszech znaleziono dłuuugi drut. Archelodzy wyciągnęli stąd wniosek, że starożytni Rzymianie znali telegraf.
W Grecji, mimo usilnych poszukiwań, archeolodzy nie znaleźli żadnego drutu. Wniosek? – Helleni znali telegraf bez drutu.