„Zero. Ani jednego”! Dominik Tarczyński bryluje w szwedzkich mediach

Tarczyński donosi na Lisa do prokuratury

Dziennikarze szwedzkiego portalu Nyheter Idag spotkali się z Dominikiem Tarczyńskim. Rozmowy dotyczyły polskiej polityki i problemów dzisiejszego świata. Pan poseł powitał gości w swoim domu, ubrany w koszulkę z wizerunkiem swojego dziadka, żołnierza wyklętego. Pochwalił się też książką „Niepodległość ma jeden kształt” dedykowaną Antoniemu Macierewiczowi, który jest wspaniałym człowiekiem, gdyż podobnie jak Tarczyński „kur***sko nienawidzi komuchów”.

Tarczyński uświadomił dziennikarzy, że należy do współczesnych krzyżowców, bo toczy się walka „o wartości chrześcijańskie. Nie jesteśmy chrześcijanami tylko z nazwy. Możemy nazywać się współczesnymi krzyżowcami, ponieważ trwa wojna. To wojna cywilizacji”.

Pytany o uchodźców, nie ukrywał, że powodem do dumy jest dla niego fakt, iż Polska odmówiła ich przyjęcia.  Jak mówi „Kocham moje zero i to próbuję powiedzieć za każdym razem, kiedy udzielam wywiadu. Zero. Ani jednego”.

Tarczyński nie ukrywał, że dziwi się Szwecji, która jest taka liberalna, jeśli chodzi o uchodźców. Pyta „Szwecjo! Jesteście wikingami! Tak walczyliście o swój kraj. Co się z wami stało? Gdzie jesteście, wikingowie? Gdzie się podziała wasza siła?” i jednocześnie przywołuje przykłady. Mówi o zamieszkach, płonących samochodach i nie rozumie, dlaczego Szwecja dopuszcza do takiej sytuacji. Czy Szwecja weźmie słowa tej krytyko do serca?

W rozmowie dziennikarze poruszyli kwestię odszkodowań od Niemców za poniesione w czasie okupacji, straty. Okazuje się, że poseł nie tylko myśli o wyrównaniu strat materialnych, ale też uważa, że Niemcy powinni zapłacić za niewybuchy, które wciąż są odnajdywane na terenie Polski i za związane z tym, ewakuacje mieszkańców.

Zaprosił też swoich gości na przejażdżkę po Warszawie, by pokazać im codzienne życie. Podczas przejażdżki żartował, że „Śmieszne jest to, że czegokolwiek byśmy nie zrobili, i tak będziemy faszystami, a w Polsce panuje dyktatura”, a to nie tak, bo „ludzie są szczęśliwi, nasza gospodarka kwitnie, mamy najniższy poziom bezrobocia w historii”. Przy okazji zaskoczył szwedzkich dziennikarzy, proponując by wyskoczyli z samochodu na przystanku autobusowym, co przecież jest niezgodne z prawem. Jeden z dziennikarzy nie krył swego zdumienia. Przecież „jesteś z Prawa i Sprawiedliwości, a teraz chcesz, żebyśmy złamali prawo i wysiedli na środku ulicy?”.

 Wydaje się, że spotkanie Tarczyńskiego z dziennikarzami szwedzkimi było bardzo owocne. Mieli oni jedyną i niepowtarzalną okazję, zobaczyć na własne oczy i usłyszeć, jaka jest ta dzisiejsza Polska, jaki jest poziom polityków, którzy stanowią dzisiaj „siłę przewodnią narodu”. Wstyd…

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl/natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
MordazdradzieckaMichalinPiotrteresaAntyKaczor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Będą mieli Szwedzi polewkę z Polski i Polaków. Już i tak wstyd się w normalnym kraju przyznać do bycia Polakiem, a będzie jeszcze gorzej.

Maria
Maria

cytat: ” a w Polsce panuje dyktatura”…

I chociaż raz powiedzial prawdę.

Zwinka
Zwinka

„„kur***sko nienawidzi komuchów”. O matko, to prominentnych kumpli z partii omija na korytarzach szerokim łukiem ???

smętek
smętek

Jestem obywatelem świata i od dwóch lat nie przyznaję się do mojej Ojczyzny Polski. Takie prostackie chamstwo jakie prezentuje ten osobnik budzi prymitywną chęć zamknięcia go w odosobnieniu na reedukację.

sulaco
sulaco

Mam nadzieję, że już zrzekłeś się obywatelstwa.

Piotr
Piotr

Polska to trochę więcej niż banda fanatyków, karierowiczów i zwykłych chamów korumpująch setki tysięcy prostych ludzi.

Sławek
Sławek

pani Tamara Olszewska napisała na końcu artykułu WSTYD. Jaki wstyd ? Gość powiedział i pokazała prawdę. W klipie nie było nic czego można by się wstydzić. Jedyny wstyd to to ten artykuł

Jan
Jan

jak najwiecej wywiadow z tym …….. , moze w koncu zrozumieja kto tu zdobyl wladze

AntyKaczor
AntyKaczor

Podobno Pan DT porównywał siebie i jemu podobnych do krzyżowców prowadzących krucjatę. Tu bym się z nim zgodził. Większość ma zakute łby.

teresa
teresa

Mam jedyną nadzieję, że ten poseł nie znajdzie się w następnej kadencji, to wstyd dla Polski.

Michalin
Michalin

Same sowieckie ćwoki antypolskie tu piszą. Mało wam było ludobójstwa narodu polskiego i żydowskiego, by znowu zaczynać siać nienawiść. To wasz koniec zwyrodnialcy

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Fajnie ze się przedstawiłeś, ćwoku. Przypomnę ze hitlerowcy tez lubili grozić, nie zdziw się jak wylądujesz w rynsztoku.