Zieliński reklamował zakład pogrzebowy? Nie… odbierał przysięgę żołnierzy WOT

Jeśli PiS wygra wybory parlamentarne – dla Jarosława Zielińskiego zabraknie miejsca w resorcie

– „Doprawdy nie wiem, kto go tam wysyła, ale wczoraj w Suwałkach Jarosław Zieliński przyjął przysięgę żołnierzy Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przemówił, rękę podał i do zdjęcia przypozował. Ktoś sobie tylko jaja z niego zrobił, bo mównicę na tle zakładu pogrzebowego ustawił” – napisał na Twitterze stumbras. Internauta przedstawia się jako „Społeczny Samozwańczy Biograf Jednego Wiceministra – w skrócie SSBJW”.

 

Jak wiadomo, Zieliński jest wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. WOT podlegają ministrowi obrony narodowej, więc pytanie internauty jest ze wszech miar zasadne. Stumbras dołączył zdjęcia z rzeczonej uroczystości. Na jednym z nich widać przemawiającego Zielińskiego, a za nim witryna zakładu pogrzebowego z wyszczególnionym zakresem usług.

„Mistrzostwo marketingu. Bardzo eleganckie lokowanie produktu. Miejmy nadzieję, że przemówienie nie miało charakteru „ostatniego tchnienia lata”, ale porwało tłumy. Chyba że to specjalne rozwiązanie na wypadek, gdyby ktoś pękł ze śmiechu”; – Brylant!”;

 

– „Nieoszlifowany do końca…”; – „Zawsze to będę powtarzał… nie nazywajcie tego „żołnierzami”… obrażacie żołnierzy, którzy służą i służyli…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KrzysztofJacek DolińskiyogiJabisNihil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nihil
Nihil

Byłem w armii z tzw przymusu w połowie lat 80 tych. Nie chcę mi się komentować tych dwóch lat. Ale ta partyzantka Antka nie dorosła do pięt ruchowi oporu z „Allo allo”

Jabis
Jabis

GŁUPSZY tęskniąc za zabranym mu GŁUPIM podyrdał do WOT i … cała tajemnica ot.
A zakład pogrzebowy? To szwagra. Jemu też się przecież CÓŚ należało.

Nihil
Nihil

Wpłacam na koduj 24 i sporo czynnych uczestników dyskusji zapewne to robi. Reklama ratuje ten portal finansowo, ale Pani Magdo nie można pisać z serca bo wtedy literówka nie jest na miejscu, kiedy okno do pisania jest rozmiaru szczerbinki w Kałachu.
Pozdrawiam redakcję

yogi
yogi

Lekka brygada? Wszędzie się modernizują a u nas w partyzanta się bawią i jeszcze kosztem wojska niedzielnych ludzików opłacają.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Przecież to żadna partyzantka, tylko wojsko obrony PiS-u! Weekendowe szkolenia wystarczą mu do atakowania bezbronnych demonstrantów – w starciu z regularnym wojskiem nie miałoby szans. Poza tym w czasach, gdy samolot wyposażony w detektor ciepła może z powietrza wykryć w lesie pojedynczego człowieka, partyzantka leśna nie ma żadnych szans!,

Krzysztof
Krzysztof

A może minister Zieliński dostał jakiś bonus od tego zakładu pogrzebowego, np. kartę stałego klienta :))). On lubi takie drobne przyjemności…