Zieliński upokorzony? Nie będzie już nadzorował policji

Zieliński upokorzony? Nie będzie już nadzorował policji

Mariusz Kamiński – od niedawna minister spraw wewnętrznych i administracji – odsunął Jarosława Zielińskiego od nadzorowania policji. Wszechwładny do tej pory wiceszef resortu ma zająć się Strażą Pożarną, ratownictwem wodnym, górskim oraz obroną cywilną – donosi RMF FM.

 

Nadzór nad policją, Służbą Ochrony Państwa i Strażą Graniczną przejął Kamiński, który wciąż jest koordynatorem służb specjalnych. Według informatorów stacji, to degradacja i upokorzenie Jarosława Zielińskiego.

Zieliński słynie z upodobania do „nawiedzania” uroczystości, organizowanych przez policjantów, szczególnie na Podlasiu. Wszyscy pamiętamy sypiące się dla niego z helikopterów konfetti czy panie pląsające dla niego w hawajskim tańcu. Cóż, będzie musiał przerzucić się na inne służby, choć to już nie będzie to samo…

 

„Pytanie tylko, czy to dobrze, czy źle. Takie czasy nastały, że niekompetentny, nadęty bęcwał nadzorujący Policję to nie jest najgorsza rzecz jaka może się tej formacji przydarzyć..”;

– „Zieliński stracił zabawki. Zostały mu sikawki (czyli straż pożarna)”; – „To już jednak wolę zabawy Zielińskiego niż władzę Kamińskiego nad wszystkimi służbami. Nie do ruszenia będzie i wszechmocny” – komentowali internauci.

bt

Źródło: RMF FM, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LeszekantyuzurpatorBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Ojej, nie będzie już konfetti. Półgołe staruszki nie będą robić pokazów tańca hawjskiego?

antyuzurpator
antyuzurpator

Miniprokurator zero rośnie w siłę — bo chyba nie ma wątpliwości, że bezprawnie „ułaskawiony” jest jego człowiekiem, a nie drabinkowego, ani tym bardziej pinokia. Zgodnie ze swoją chorą naturą „napoleonek” zero dąży do wyrwania pełni władzy. Idzie po najprostszej linii — podporządkować tych, którzy egzekwują prawo i tych, którzy noszą broń. Jaki kolejny ruch? Może odstawi zakonnika pc błaszczaka i na ministra od obrony i „zielonych ludzików” z OT wstawi np. (równie całuśnego jak kamiński) – wąsika? Póki co — nowy nadzorca kiedyś całował się z psem, więc – policjanci, bójcie się! Czyżby to wszystko potwierdzało, że drabinkowy na swojego… Czytaj więcej »

Leszek
Leszek

Zastanawiające jest nie to że Zielinski wyleciał, bo dawno powinien, tylko to komu te służby teraz oddano. To prawdziwy powód do obaw o dalszy los Polaków.