Ziemkiewicz atakuje PiS! „Dali się ogłupić lewicy”

„Totalne gangsterstwo”. YouTube nie daje zarobić Ziemkiewiczowi i Jaruzelskiej

Na prawicy wrze! Teraz do akcji wkroczył redaktor Rafał Ziemkiewicz, który za pośrednictwem Twittera przypuścił atak na „umiarkowanych” polityków PiS. Uważa on, że dali się oni „ogłupić” lewicy.

 

Mi jest wstyd. Choć to nie ja się powinienem wstydzić, tylko ludzie, którzy w imię obsesji starszego pana i frakcyjnych walk odbierają dziesiątkom tysięcy rolników źródło utrzymania. Ale jest mi wstyd, bo przekonywałem ludzi, że to może i siermiężni durnie, ale patrioci” – napisał Ziemkiewicz.

W kolejnym wpisie znów powrócił do konfliktu w rządzie i zakazu hodowli zwierząt futerkowych: „Najbardziej boli, że tylu zacnych ludzi dało się ogłupić lewicy. „Dręczenie zwierząt na fermach” to taka sama „trzecia prawda tischnerowska” jak „strefy wolne od LGBT” i codzienne pobicia homoseksualistów (też są zdjęcia) Nie tylko niszczy PiS rolnictwo, ale też spełnia. marzenie Gramsciego: „prawica” będzie wygrywać wybory, ale rządzić – lewica. A że nasza lewica ma swą centralę i lojalność gdzie indziej, oznacza to wpychanie Polski ponownie w kolonialną zależność. Czułbym się norwidowskim „milczącym faryzeuszem” nie walcząc z tym jak się da”.

Rafał Ziemkiewicz, co warto podkreślić, jest jednym z publicystów TVP Info – po tak ostrych słowach na temat prezesa Jarosława Kaczyńskiego i PiS, jego kariera zdaje się po prostu wisieć na włosku. Czy w najbliższym czasie pożegna się z pracą?

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wmeritum.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
janWaldemarsmętekZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Szuka nowego koryta. A że najmądrzejszy nie jest to do starego koryta nasikał zanim jeszcze nowe znalazł. Cały on.

smętek
smętek

A ten szukający nowego dostarczyciela kasy wie coś do murwy o hodowli zwierząt futerkowych? Ilu to prawdziwych rolników utrzymuje się z tego procederu? Za całe dotychczasowe dokonania Ziemkiewicz powinien być umieszczony w klatce dla hodowlanych świń. Niech dozna rozkoszy bytowania.

Waldemar
Waldemar

No więc właśnie. O jakich to „rolnikach” myśli ten wieszcz prawicy? Nie wiem, czy ma tu zastosowanie „trzecia prawda tischnerowska”, bo chyba nie warto przy tak prymitywnym łgarstwie przywoływać autora „Etyki Solidarności”. No a poza tym, wszyscy przecież wiedzą, że – jak na PiS przystało – cała ta futerkowa batalia jest przykrywką dla wojny gangów wewnątrz tego obozu. I nie o los „rolników” w niej przeciez chodzi.

jan
jan

wstyd to powinno być za to co się pisało i mówiło