Ziemkiewicz nieudolnie próbował zaatakować Sekielskiego

Granice żenady przekroczone. Do KKRiT wpłynęły skargi na wypowiedzi Ziemkiewicza o Jerzym Stuhrze.

„Naprawdę Pani sądzi, że celem człowieka, dla którego Eucharystia to „jakiś k… wafelek” jest „sanacja” Kościoła, a nie po prostu dop… mu? To współczuję” – napisał Rafał Ziemkiewicz na Twitterze, odpowiadając na wpis Anny Kalczyńskiej z TVN.

 

„Brawo Seki!! Gratulacje dla Ciebie i Marka. Zrobiliście niezbędną robotę, za co należą się Wam wszystkie nagrody. Oby Wasza praca doprowadziła do sanacji w Kościele” – napisała dziennikarka po: „Bracia Sekielscy laureatami prestiżowej nagrody za dokument o pedofili w polskim Kościele”.

Na wpis Ziemkiewicza zareagował też Tomasz Sekielski. – Rafale, nie rób z siebie większego wafelka niż jesteś. Popracuj nad researchem. Nigdy i nigdzie nie użyłem słów, które mi przypisujesz” – napisał do Ziemkiewicza.

 

A internauci komentowali: – „Ktoś tu objada się snicersami i też mu specjalnie nie pomagają – tak przykro się patrzy na każdą próbę kąsania przez pana, po której staje się pan jeszcze bardziej żałosny…”; – „Cały czas ocieka Pan nienawiścią do ludzi inaczej myślących i tych, którzy mówią prawdę”; – „Im głośniejsza modlitwa tym dalej od Boga… słyszałeś to kiedyś?”; – „Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie. Moim zdaniem coraz bardziej żałosne są Pana wpisy. Lepiej milczeć czasami niż pisać głupoty”.

Inni kpili: – „Podstępny Sekielski napadł na biedny Kościół pedofilią księży i mataczeniem biskupów”; – „Ziemkiewicz robiący research… Idealista z pana panie redaktorze”; – „Ale jeśli wafelek posłucha, to gatunek „research ziemkiewiczowski” przejdzie do historii. I będzie smuta na TT. Na pocieszenie zostaną tylko wygibasy Gmyza, Pereiry i Wildsteina (w kolejności alfa)”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
AndaMaciek123454321ShaqAntoniWolnościowiec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy
Jerzy

To zawsze takie samo działanie. Trzeba powiedzieć najbardziej oszczercze, najbardziej wulgarne słowa – i zaraz to spojrzenie – prezes usłyszał? prezes zauważył? Ach jaki ja jestem dobry, prawda panie prezesie?

Bart
Bart

Czy nadpsute uzębienie to obecnie jakiś znak rozpoznawczy asów prawicy? Ast, Kaczyński, Ziemkiewicz, „Nie uznaję nauki, nie uznaję moralności, nie myję zębów”? –

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Kiedyś Ziemkiewicz był normalnym publicystą i był w miarę obiektywny a teraz bawi się w prawicowego Michnika i podlizuje się do PIS.
Niech on już się zamknie i przestanie odzywać bo tylko się ośmiesza. Znalazł się wielki obrońca Katolicyzmu. Zawsze mnie to zastanawiało czemu ludzie którzy są zatwardziałymi konserwatystami tak jak on i chcą wszystkim narzucać jak powinni żyć sami ciągle łamią swoje wartości (Ziemkiewicz rozwiódł się i ożenił drugi raz, tak jak większość ludzi z pisu). Mógłby mi ktoś to wyjaśnić?

Antoni
Antoni

Do dodyć proste – PiSowscy katolicy jak i większość hierarchów KK nie wierzy w Boga. Ostentacyjnie pokazują to codziennie łamiąc dekalog i przyzwoitość. Hejt, nienawiść, kłamstwo, hipokryzja, to przecież ich znak rozpoznawczy.

Shaq
Shaq

Uwaga, szpicel Konfederacji Wolnościowiec znowu nadaje, Kiedyż to buc Ziemkiewicz był normalnym publicystą? Od zawsze (pamiętam jeszcze lata 90-e) bluzgał i szkalował wszystkich, których życiorysy uświadamiały mu, jak żałosne jest jego własne życie. Palant z ciężką obsesją na punkcie Adama Michnika, Lecha Wałęsy etc

Wolnościowiec
Wolnościowiec

@Shaq

„szpicel Konfederacji Wolnościowiec”
Na podstawie czego uważasz, że popieram Konfederacje? Bo powiedziałem dwa razy że Korwin w niektórych kwestiach ma racje i czasem krytykuje opozycje? To znaczy że musze popierać Konfederacje?
Równie dobrze możesz napisać że jestem lewackim szpiclem bo popieram legalizacje marihuany i wprowadzenie związków partnerskich.

„Kiedyż to buc Ziemkiewicz był normalnym publicystą”
Jeszcze pięć lat temu był w miarę obiektywny i potrafił krytykować wszystkie opcje.

Anda
Anda

@”Wolnościowiec”
Na takiej podstawie shaq uważa, że jesteś fanem Konfederacji (a ja się z tym całkowicie zgadzam), że nie istnieje przyzwoita osoba, która byłaby w stanie powiedzieć cokolwiek dobrego o chamie Ziemkiewiczu, rasiście Michalkiwiczu i szowiniście Korwinie. Ty zaś każdego z nich chwalisz. Nie wiem, o jakim normalnym publicyście Ziemkiewiczu sprzed 5 lat mówisz, widocznie uważasz, że nienawistny paszkwil pt. „:Michnikowszczyzna” jego autorstwa ma coś wspólnego z normalnością.
Przestań manipulować minusować razem z kumplami wypowiedzi, które cię demaskują.

Maciek123454321
Maciek123454321

Kiedyś normalni byli też Sellin Gowin, Skowroński, Terlecki, Gadowski, i któregoś dnia coś ich trafiło w makówkę. Na szczęście są też wędrówki w drugą stronę, Przykładem będą Paweł Poncyliusz, Paweł Kowal, Joanna Kluzik-Rostkowska, Marek Migalski, Michał Kamiński, a z dziennikarzy Łukasz Warzecha. Jest to dowód, że PiS to choroba, ale da się ją wyleczyć. Traktujmy więc Ziemkiewicza jak człowieka chorego. Na pewno ulży.