Ziemkiewicz o manifestujących kobietach: „dominuje typ kur****”

Ziemkiewicz o manifestujących kobietach: „dominuje typ kur****”

Rafał Ziemkiewicz odniósł się na Twitterze do ostatniego sporu wokół aborcji. Twierdzi, że wśród demonstrujących przeciwniczek zakazu, dominuje typ „kur****”.

Szczególnie charakterystyczne jest doprowadzenie przez lewicę do kompletnego zbydlęcenia młodych kobiet. Wśród manifestujących dominuje typ agresywnej, wulgarnej kur**** – takiej jak np. ta, co opluła Jaoka” – napisał prawicowy publicysta.

Ośrodek Monitorowana Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zajął się wpisem Ziemkiewicza, zapowiadając postawienie publicysty przed sądem.

Dość chamstwa Ziemkiewicza! Facet, którego pensja pochodzi z naszych podatków ciągle obraża, znieważa, pluje jadem. Ziobrowska prokuratura umarza sprawy przeciwko niemu, złożona z popleczników PiS KRRiT jest ślepa i głucha na jego telewizyjne występy, w których żartuje sobie z „niedogazowanych Żydów”. Ale są jeszcze niezależne sądy! Składamy prywatny akt oskarżenia w tej sprawie” – poinformowali na Facebooku członkowie antyrasistowskiej organizacji.

Jeśli jako uczestniczka manifestacji czujesz się osobiście znieważona słowami Ziemkiewicza i chcesz dołączyć do grona oskarżycieli – napisz na adres omzrik@gmail.com. Nie możemy mnożyć liczby oskarżycielek ze względu na koszty sądowe, wytypujemy trzy osoby. Zapewniamy obsługę prawną procesu” – dodali.

Członkowie OMZRiK dodali, że w podobny sposób toczyły się już sprawy przeciwko Marcinowi Roli i Romanowi Sklepowiczowi – obaj panowie wyszydzali uczestniczki tzw. Czarnego Protestu, demonstracji przeciwko łamaniu w Polsce praw kobiet.

Czy Ziemkiewicz, w tych warunkach, zostanie doprowadzony do odpowiedzialności? Publicysta w ostatnim czasie kojarzony jest głównie z minionej współpracy z TVP.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: Twitter, Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
25 października 2020 12:09

No ja tak patrzę od rana na te protesty i jeszcze nie widziałem żadnej kobiety podobnej do Ziemkiewicza. Jak zwykle ta kreatura mija się z prawdą.

Zbyszek
Zbyszek
26 października 2020 16:15
Reply to  Zbyszek

Ten ogłupiony pasożyt czuje się bezkarnie bo wchodzi w d.. kurduplowi. Ubliżanie tym którzy go utrzymują musi skończyć się natychmiast. Czy taką ma być w dzisiejszej współczesności Polska?

Dociekliwy
Dociekliwy
25 października 2020 12:38

To, że jest totalnym chamem wiadomo od dawna, ale, że jest ślepy i mało przewidujacy to nie wiedziałem. Niech przetrze szkiełka póki je ma. W protestach biora też udział mężowie i synowie protestujacych kobiet. Jak taki mąż czy syn wkurzy się, że o jego żonie, matce czy córce ktoś mówi „kurwa” to temu burakowi nawet ochrona nie pomoże. Ryj ma harakterystyczny trudno go z kimś pomylić i co kanałami będzie zasuwał po zakupy? A może już sobie zarezerwował jakiś wyciąg na ortopedii?

DVD
DVD
25 października 2020 13:09

A skąd pan Ziemkiewicz, taki prawy, sprawiedliwy i moralny katolik wie, jak wygląda pani trudniąca się najstarszym zawodem świata? Tak, czy owak mam większy szacunek dla pani pracującej w ww zawodzie niż hieny żerującej na naszych podatkach. Ona przynajmniej uczciwie zarabia na życie.

czytelnik
czytelnik
25 października 2020 15:38

Ziemkiewicz korzystał kiedyś z usług pań zajmujących się najstarszym zawodem świata i ciągle mu to w tym jego pustym dzbanie siedzi.

Irena
Irena
25 października 2020 16:23

Z kim ten osobnik przebywa na codzien , ze tak postrzega Kobiety…..Matke , Siostre , Sasiadke , Kolezanke z pracy ??? Ja to nazywam chamstwem !!!

Diana
Diana
28 października 2020 15:12
Reply to  Irena

Z nikim. On się zwyczajnie boi kobiet.

Marek
Marek
25 października 2020 16:47

„R. Ziemkiewicz jesteś zerem”. „Ziemkiewicz wypierdalaj” takie hasła usłyszałby ziemkiewicz w Krakowie, gdyby ktokolwiek w Krakowie się nim przejmował, ale nikt się nie przejmuje. Bo ziemkiewicz jest takim zerem, które nawet hasła na marszu nie jest warte.
W Krakowie dzisiaj moc. Takiego wkurwu, takiej ilości ludzi jeszcze nie widziałem. Milicji od groma, ale stanowczo za mało by cokolwiek próbować (bo wszystkich najgorszych wysłali do Warszawy), więc grzecznie wykonują swoje obowiązki do tego stopnia, że można by nawet nazwać ich policją. Nikt nie straszy, nie mówi o obostrzeniach, grzecznie eskortują marsz i kierują ruchem wokół. Są do tego stopnia wystraszeni, że nawet babcia starowinka 70+ bez maseczki (może tą chustą na szyi sobie twarz zasłaniała) stojąca 2 metry od 10 milicjantów nie musi się obawiać upomnienia/mandatu.
Najwięcej milicjantów ochrania grupę może 20stu pożytecznych idiotów od godek, która zebrała się ze swoim znanym transparentem z okaleczonym mięsem udającym płód i puszczającym swój zapętlony przekaz z taśmy. Ten sam, który puszczają od lat, słowo w słowo. Są tam tylko po to by sprowokować, by dostać w mordę, ale w Krakowie protest choć mocny to wciąż całkowicie pokojowy.

Ryszard
Ryszard
25 października 2020 17:05

Ten patologiczny wytwór pisoskiej żurnalistyki na każdym kroku potwierdza że jest pospolitym mentem i mendą.

daroo
daroo
25 października 2020 18:01

I znowu kutafon będzie jęczał że go sąd „skrzywdził” i niech się internauci zrzucą na odszkodowanie

AntyKaczor
AntyKaczor
25 października 2020 19:18

Obrońcami decyzji TK są najczęściej mężczyźni. Jedni, bo mają rozkaz czyli psy…no pojechałem trochę dziś to już są raczej burki na posylki a drudzy to prawdziwi… Polacy i katolicy. Ale czy na pewno są mężczyznami? Statystyki mówią, że w wypadku niesprawnych dzieci panowie biorą nogi za pas i tyle z nich pożytku i wsparcia dla swoich kobiet. Wulgarnie mówiąc wetkneli swojego Ziemkiewicza i to by było na tyle w temacie ojcostwa.

Beata
Beata
26 października 2020 16:18
Reply to  AntyKaczor

Tak masz rację. Mężczyźni boją się takiej odpowiedzialności .kobiety nie mają wyjścia dlatego protestują. Gdyby mężczyźni pokazali że mają J….A , kobiety nie musiały by protestować.

Modraszek
Modraszek
25 października 2020 19:23

Czy powinno się publikować teksty kogoś, kto nie posiada zdolności honorowej?

andrzej
andrzej
25 października 2020 22:01

Śmieć

Elf
Elf
25 października 2020 23:26

Zal mi tego człowieka ;odleciał nie wiadomo dokąd a ponoć jest rolnikiem ;płaci tylko na KRUS taki typowy prawacki oszust i „patriota”

malgoska
malgoska
26 października 2020 00:10

Takimi jak Ziemkiewicz wycieram sobie buty

Ryszard
Ryszard
26 października 2020 05:51

Pełne poparcie dla pana Ziemkiewicza trzeba nazywać rzeczy po imieniu !

Martez
Martez
26 października 2020 16:50
Reply to  Ryszard

Że takie tłuki jak ty jeszcze chodzą po tej ziemi. Powiem krótko „wypi…………alaj’

Roman
Roman
26 października 2020 07:18

Wystarczy poczytać te transparenty na tym proteście posłuchać co wrzeszczą aby zgodzić się z panem Ziemkiewiczem

Beata
Beata
26 października 2020 16:21
Reply to  Roman

Czasami trzeba nazywać rzeczy po imieniu I nie ma co się obrażać robić Focha tylko z pokorą przyjść krytykę. Jakie są niektóre kobiety każdy wie.

Riccardo
Riccardo
26 października 2020 09:21

Zapomnieliście dodać czy te procesy wygraliście, bo z tego co się orientuję to zalewacie sądy wnioskami, a mało który sąd uznaje za zasadny.

adik
adik
26 października 2020 09:34

Nie wiem czy Ziemkiewicza ma rację mam nadzieję że nie, jedno trzeba przyznać poziom tych manifestacji a szczególnie haseł to żenada.
I w tym się z nim zgadzam to kompletne zbydlęcenie (niczego nie ujmując bydłu)

Waldemar
Waldemar
26 października 2020 10:20

Do scheuering wielgus i hartwich największych cyniczek w Polsce. Wyjdźcie teraz do tych wszystkich ludzi na wózkach inwalidzkich, którymi tak się otaczałyscie i powiedzcie im to głośno w twarz co mogłoby się stać z nimi, gdzie według was powinny się znaleźć. Po za tym nie rozumiem dlaczego tych samych ludzi nie ma dzisiaj na manifestacjach w swojej własnej obronie.

Marek
Marek
26 października 2020 11:42

Widać jak się boją. Trolle uderzyły. Znów minusują na potęgę. Od Ryszard z 26 października 2020 05:51, 5 trolli z tym samym przekazem.
Znaczy dobra robota.
***** ***

Lehoo
Lehoo
26 października 2020 12:15

Posiałeś wiatr, Ziemkiewicz, a burzę zaraz będziesz zbierać

pisoff
pisoff
26 października 2020 14:49

Odezwała się sprzedana dziwka…….agitator pisuaru………..

Beata
Beata
26 października 2020 16:10

Nie ulega wątpliwości że część z protestujących kobiet to osoby lekko traktujące seksualizm. I szczególnie takie paniunie nie powinny posiadać potomstwa .uważam, że w pewnych przypadkach aborcja jest wskazana a nawet sterylizacja. Dlatego popieram czarne marsze.

Marek
Marek
27 października 2020 08:00

Ziemkiewicz napisał kolejną książkę która znowu została bestsellerem. Chyba jednak trafnie ogarnia rzeczywistość.