Ziobro grozi protestującym i pisze o „bezczeszczeniu miejsc kultu”

Prawo Bronksu, czyli Zbigniew Ziobro i ferajna

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odniósł się do trwających teraz protestów. Przedstawiciel MS zagroził uczestnikom antyrządowych zgromadzeń.

 

W związku z bezprecedensową eskalacją zachowań przestępczych wymierzonych w osoby wierzące, włącznie z zastraszaniem, niszczeniem i bezczeszczeniem miejsc kultu religijnego, poleciłem podległym prokuratorom objęcie nadzorem prowadzonych w tych sprawach postępowań” – napisał na Twitterze członek Solidarnej Polski.

Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw” – dodał.

 

Czy wpis Zbigniewa Ziobry zaogni tylko sytuację w naszym kraju? Wielu internautów widzi w nim próbę zastraszenia demokratycznego ruchu na rzecz praw kobiet.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Demonstracje trwają w całym kraju od ubiegłego czwartku, kiedy TK zdecydował, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z zapisami obecnej ustawy zasadniczej RP. Część manifestantów prowadzi swoje akcje również w katolickich świątyniach.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
27 października 2020 05:32

a co z pedofilią w kk, jakoś nie może się pan za nią zabrać?

Zwinka
Zwinka
27 października 2020 13:28
Reply to  wojtek

To przecież tylko margines marginesów, a 00 zarobiony jest. Giertycha musi ścigac

Shaq
Shaq
27 października 2020 07:58

Dla mnóstwa ludzi głównym źródłem otuchy jest nadzieja, że Zbigniew Z. zostanie za swoje łajdackie działania porządnie osądzony i wysłany na wiele lat za kraty.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka
27 października 2020 08:44

Pewnie, zbynia, dla ”wrogów ludu” będą Obozy Koncentracyjne i rozstrzeliwania. Pamiętaj jak skończyli hitlerowcy w Norymberdze.

Predator
Predator
27 października 2020 08:46

Czekam kiedy zbyszek zacznie płakać i szlochać ze strachu, a może nawet narobi w portki. Ostatnim razem przez nieudolność PO udało mu się uniknąć odpowiedzialności ale po upokorzonych sędziach i prokuratorach oczekuje adekwatnych działań.

jac
jac
27 października 2020 09:20

Ziobro „Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw” .
To co, tylko on może łamać prawo w myśl praw pisiorów „moje prawo jest mojsze”

HerodAntypis
HerodAntypis
27 października 2020 09:50

Całkiem niepotrzebnie straszyli uchodźcami, islamistami i strefami szariatu. KK zostanie rozwalony rozsądkiem Polaków.
PS Zgodnie z napisem z przyjemnością zdeptalem dziś na schodach przy Marszałkowskiej kg i kb. Wszyscy rozsądni wiedzą jakiej parki to inicjałki. Dzięki za napis!

Kundzia
Kundzia
27 października 2020 10:16

Rozumiem że zbycho będzie wyciągać daleko idące konsekwencje wobec zachowań Milicki, Zomo czy Ormo.
A straszyć to on może swoją żonę lub kaczora a nie ludzi walczących o swoje prawa.Już się ziebrę boimy.

Kazimierz
Kazimierz
27 października 2020 11:19

Do P. Katarzyny Jarkiewicz 500 lat temu od przybicia do drzwi przedsionka kościoła w Wittenbergi 95 tez zaczął się ruch reformacyjny , dzisiaj jest to niszczenie , bezczeszczenie i uderzanie w ludzi wierzących . Pozdraiam .

Jantar
Jantar
27 października 2020 11:23

Dzisiejszy obrazek z Sejmu: Kaczyński chroniony na sali obrad przez kilkunastu członków Straży Marszałkowskiej, którzy otaczają kordonem ławy, w których siedzi. A na TVP Info na pasku: LEWICOWY FASZYZM.

antyuzurpator
antyuzurpator
27 października 2020 12:48
Reply to  Jantar

I dobrze, może go któryś poczęstuje Covidem, jak przedtem pinokia i adriana.

Kazimierz
Kazimierz
27 października 2020 17:22
Reply to  Jantar

bo nie zabrał pierzyny