Ziobro i Jaki ramię w ramię z narodowcem Piotrem Rybakiem

Ziobro i Jaki ramię w ramię z narodowcem Piotrem Rybakiem

Dopiero po emisji w TVN 24 reportażu o polskich neonazistach obecnie rządzący zaczęli reagować na działania tych grup. Wcześniej jednak w nieodpowiedni sposób reagowali na poczynania narodowców.

Jednym z dowodów tej pobłażliwości mogą być krążące po sieci zdjęcia i filmy, na których widać
obecnego ministra sprawiedliwości-prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę z Piotrem Rybakiem, narodowcem i antysemitą. Na nagraniu, udostępnionym na Twitterze, widać śpiewających wspólnie Ziobrę, Jakiego, Rybaka, Beatę Kempę, Jacka Kurskiego. Rybak był gościem na konwencji Solidarnej Polski.

O Piotrze Rybaku pisaliśmy wielokrotnie – przede wszystkim o spaleniu przez niego na wrocławskim rynku kukły Żyda. Patryk Jaki próbuje teraz nieudolnie bronić siebie i swojej partii twierdząc, że zdjęcia z Rybakiem były robione, zanim dokonał on tego spalenia.

Jeszcze bardziej niewiarygodnie brzmią słowa obecnego wiceministra w kontekście niezwykle łagodnego potraktowania Rybaka przez prokuraturę, podległą przecież Ziobrze. Karą dla narodowca i antysemity miały być… prace społeczne. Kiedy sąd skazał go na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia, prokurator – co zdarza się niezmiernie rzadko – wystąpił o złagodzenie kary. Ostatecznie sąd skazał go na 3 miesiące więzienia, które w ramach dozoru elektronicznego narodowiec mógł odbyć w domu.

bt

Źródło: fakt.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
gerwayPiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Trzeba głośno, twardo i uporczywie powtarzać, że PiS i przystawki to najgorsze popłuczyny po totalitaryzmach – komunie i nazizmie. Tak zwana „dekomunizacja” czyniona przez obecnie rządzących towarzyszy to zwykłe mydlenie oczu i zasłona dymna dla ich rzeczywistych intencji. Ci ludzie mentalnie są i będą bolszewikami i z tym niedobrym dziedzictwem przyjdzie nam się zmagać przez długi jeszcze czas. Dopiero moment całkowitego odsunięcia ich od władzy określi koniec epoki postkomunistycznej w Polsce. Oby jak najprędzej!

gerway
gerway

Jeszcze Polska nie zginęł…