Ziobro już straszy

Zbigniew Ziobro określa aktywistów kryminalistami

No i już powoli ginie ta łagodna, lepsza twarz, którą pokazywali politycy Zjednoczonej Prawicy w czasie, gdy jeszcze nie do końca byli pewni, czy Duda wygrał. Wracamy więc do normy polskiej rzeczywistości i spójrzmy, co proponuje nam pan Ziobro, wreszcie spokojny i wreszcie szczęśliwy.

Trzeba przyznać, że ma niezłe plany na najbliższą przyszłość. Przede wszystkim „reforma instytucji państwowych”. O co konkretnie mu chodzi, licho wie, ale znając jego pomysły, już możemy zacząć się bać. No i oczywiście dokończenie deformy, ups…przepraszam, reformy sądownictwa.

Nawiązał też do swojej wypowiedzi sprzed kilku dni, gdy odniósł się do problemów, jakie partia rządząca ma z niezależnymi mediami. „Nie powinno być tak, że część mediów staje się tak naprawdę sztabem wyborczym jednego z konkurentów. Nie możemy udawać, że tego nie widzimy” – powiedział i to oznacza jedno. Czas na rozprawienie się z nimi nadchodzi!

Jak widać, reelekcja Dudy utwierdziła jego partyjnych sojuszników w przekonaniu, że rzeczywiście są oni „Mesjaszami” narodu polskiego i teraz rozwiną skrzydła, by przez najbliższe trzy lata ugotować Polskę na amen. Tak wybrał naród i tak niech się toczy…

Tamara Olszewska

źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
WacekJantarObserwatorgboorRyszard Chicago Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Likwidację wolnych mediów, ups, „repolonizację” zapowiadała już panna Krycha w 2016 roku, kiedy to wysyczała Agacie Adamek „za was też się weźmiemy”. Krycha to w ogóle wolska Nadieżda Krupska, której leżało na sercu kształtowanie socjalistycznego społeczeństwa poprzez wytężoną pracę. No i wprawdzie wiedziała, że ustawy są niezgodne z Konstytucją, ale głosowała z , bo tego wymagał interes Kaczyńskiego. A teraz siedzi sobie w zrujnowanym TK i spokojnie pierdzi w stołek, Sorry, ale czasem człowiek musi.
Dziękujemy ci, suwerenie, za twe cuchnące dary.

***** ***

Ryszard Chicago
Ryszard Chicago

słychać WYCIE ? znakomicie 🙂

Zwinka
Zwinka

Pozdrawiamy Czikagówek.

Obserwator
Obserwator

Słychać „Polskę” z oddali

Zwinka
Zwinka

Eeee to tylko Wolska,

Wacek
Wacek

Słychać pustkę w twojej głowie.

Zwinka
Zwinka

A ktoś wierzy w te łagodniejsze gęby przed wyborami ???

gboor
gboor

Wieczny gówniarz. Przez całe dorosłe życie mści się na całym świecie za to, że w młodości był przegrywem.

Zwinka
Zwinka

Przede wszystkim był kablarzem, Na własnego kolegę.

Jantar
Jantar

Ziobro już zapowiada i wszystko zrealizują. Jestem wręcz pewna, że to właśnie on zostanie namaszczony na następcę Kaczyńskiego do przejęcia władzy. Kaczyński jeszcze porządzi ze 12 lat, a potem przekaże władzę Ziobrze.

I coś mi się zdaje, że teraz będą kombinować, jak bez wyborów uzyskać większość konstytucyjną, żeby konstytucję zmienić. Bo zmiana na rympał spowoduje wielkie protesty. Ale jeśli wciągną do swojej koalicji Konfederację i Kukiza z PSL-em to mają większość konstytucyjną i odbity Senat. A wtedy będą mogli już wszystko.