Ziobro… nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie afery hejterskiej w jego resorcie

Czemu miała służyć ta konferencja prasowa Ziobry?

Zbigniew Ziobro po raz pierwszy zabrał głos od ujawnienia afery hejtowania przez pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości sędziów, którzy krytykowali pisowską „reformę” sądownictwa. Od dwóch tygodni starannie unikał dziennikarzy, nie licząc oczywiście przedstawicieli TVP.

 

„Ziobro próbuje właśnie wcisnąć, że to tylko kłótnia kilku z kilkuset sędziów. O niczym nie wiedział. Piebiaka poznał po wyborach, reszty sędziów w ogóle. Winę zrzuca na PO. Chce kodeksu „etyki w prywatnym czasie sędziów”. Tyle dobrego, że przynajmniej czerwieni się ze wstydu” – tak zachowanie Ziobry podczas dzisiejszej konferencji prasowej podsumowała jedna z internautek.

O podaniu się do przez niego do dymisji oczywiście nie ma mowy, bo jak sam stwierdził w tej sprawie „zachował się modelowo” …

 

 

– „Pluje nam w twarz, śmieje się prosto w oczy… Swojego zastępcy Piebiaka prawie nie znał. Dowodzi, że środowisko sędziów jest zgniłe, a on je oczyścił.. Wyższy stopień manipulacji i socjotechniki”; – „Tuska chcą postawić przed Trybunałem Stanu, bo wg nich Tusk MUSI wiedzieć i odpowiada za wszystko, także za VAT. A Ziobro nie odpowiada za NIC, nawet za to co dzieje się w resorcie, którym kieruje. Ot PiS-owskie standardy odpowiedzialności”; – „Ziobro zbliża się szybko w swych wypowiedziach do poziomu Marka Suskiego” – komentowali internauci dzisiejsze „tłumaczenia” Ziobry.

A Michał Wawrykiewicz z inicjatywy „Wolne sądy” podsumował: – „Hiperbezczelny. Ale rumieńce są, więc zdaje sobie sprawę z powagi sprawy. Nie zamieciecie tego pod dywan. Zorganizowane niszczenie sędziów przy pomocy oszczerstw itd. udział neoKRSowców, „sędziego” SN, „rzeczników” – to jest właśnie największa afera!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
antyuzurpatorRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Szef, który nie ma pojęcia o tym co wyprawia jego zastępca, nie nadaje się na swoje stanowisko. Ziobro WON!

antyuzurpator
antyuzurpator

Według kantaków, ozdóbek, kaletów i innych wójcików, nie ma żadnych dowodów, że zero wiedział co robi jego bezpośredni podwładny i jego funkcjonariusze. A czy jest chociaż _jeden_dowód_, że _nie_ wiedział? Nikt nie uwierzy, że taki pieniacz, donosiciel, facet chorobliwie żądny władzy i patologicznie mściwy nie zapowiedział swoim podnóżkom: „macie natychmiast meldować o najdrobniejszych podejrzeniach o każdym, kto przeszkadza, stawia opór, lub choćby krytykuje moje działania”. Nikt nie uwierzy, że tego właściciela teczek nawet na „swoich” nie zainteresowało, skąd bierze się wyciek poufnych dokumentów z jego resortu (zakładając, że faktycznie nie wiedział o farmie hejterskiej). Nikt nie uwierzy, że jego zaufany… Czytaj więcej »