Ziobryści przymilają się do „płaskoziemców”? „To moja sprawa, czy się zaszczepię”

Ziobryści przymilają się do „płaskoziemców”? „To moja sprawa, czy się zaszczepię”

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku „Gazeta Wyborcza” podawała, że prezes Jarosław Kaczyński ostro strofował polityków Solidarnej Polski ws. szczepień. Nastąpiło to po tym, gdy Janusz Kowalski (SP) powiedział publicznie, że nie zamierza zaszczepić się przeciwko koronawirusowi (COVID-19).

 

Teraz w podobnym stylu wypowiedział się dla „GW”  wiceminister Marcin Warchoł, który zapytany o to, czy się zaszczepi, odpowiedział:

To jest moja prywatna sprawa. Proszę zostawić to mojemu sumieniu. Jestem, dzięki Panu Bogu, ozdrowieńcem. To jest moja tarcza na najbliższe pół roku albo rok” – powiedział przedstawiciel skrajnie narodowej grupy w Zjednoczonej Prawicy.

Feralne słowa sekretarza stanu Warchoła padły podczas konferencji prasowej, na której obecna była również rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska. Reprezentantka partii Kaczyńskiego lekko pouczyła przedmówcę.

Nie tylko rządowi, ale wszystkim nam powinno zależeć, by przekonywać wątpiących” – powiedziała, dodając później, że będzie namawiać Warchoła do zaszczepienia.

 

Czy działania Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry to celowy ukłon w stronę koronasceptycznego i antyszczepionkowego elektoratu? Osoby o takich poglądach mogą w naszym społeczeństwie stanowić nawet 1/3 ogółu – podaje „GW”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafapon
Rafapon
12 stycznia 2021 17:47

Wątpiących należy przekonywać twardymi danymi naukowymi, a nie ględzeniem.

Marek
Marek
12 stycznia 2021 23:24
Reply to  Rafapon

Twarde dane naukowe nie przekonają, pisuarów i innych idiotów, a to oni stanowią większość nie przekonanych. Do nich trzeba docierać manipulacją, albo ich przymusić. Oni nie lubią myśleć sami, za to lubią być niewolnikami. Dla inteligentnych dane by się przydały, tylko skąd rząd debili ma je wziąć? I kto inteligentny w dane takiej bandy uwierzy?

daroo
daroo
12 stycznia 2021 18:36

Panie Warchoł nie bój sie igły . nie bądź miękiszonem