Ziobryści walczą z internetowym hejterem. Napisali do centrali Facebooka

Ziobryści walczą z internetowym hejterem. Napisali do CENTRALI Facebooka

20 stycznia jeden z internautów zamieścił na Facebooku grafikę, w której insynuował, że czołowi politycy Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry zaszczepili się poza kolejką.

Oburzeni tym stronnicy ministra sprawiedliwości postanowili działać. Zwrócili się do autora powyżej wspomnianego wpisu z żądaniem przeprosin.

Napisali: „Kłamliwe stwierdzenia o rzekomym przyjęciu przez wymienionych posłów Solidarnej Polski szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 poza kolejnością muszą się spotkać ze stanowczą reakcją władz partii”.

W przypadku odmowy zapowiedzieli proces cywilny i karny przeciwko internaucie.

Jak gdyby tego było mało, politycy SP… napisali nawet do centrali Facebooka! Parlamentarzysta tej partii, Jacek Ozdoba, przygotował list, w którym zażądał od administracji międzynarodowego serwisu usunięcia kontrowersyjnego wpisu.

Pomówienia kierowane za pomocą środków masowego komunikowania narażają partię Solidarna Polska na utratę zaufania potrzebnego do dalszego sprawowania funkcji publicznych” – poinformował we wiadomości Ozdoba.

Czy Facebook zareaguje na żądania kierowane przez narodowych katolików?

Trudno odpowiedzieć, gdyż SP podpadła już Facebookowi tym, że dąży do ograniczenia wpływów administracji tego portalu na publikowane w nim treści. Politycy przygotowali ustawę na rzecz… „ochrony wolności słowa w internecie”.

Jak ta „wolność” w prawicowym wydaniu miałaby wyglądać?

Możemy się domyślać. Przykładem jest funkcjonowanie portalu Albicla Tomasza Sakiewicza, który bez litości zablokował kilku dziennikarzy związanych z niezależnymi redakcjami.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pumeks
Pumeks
27 stycznia 2021 07:13

Histeryczna reakcja. 3/4 polaków podejrzewa, że wierchuszka pis i ich służących z koalicyjnych partii już dawno jest zaszczepiona. I nieważne, co będą mówić, kłamali już tyle razy, że mało kto im wierzy,
A w centrali FB pismo trafiło pewnie w prawidłowe miejsce – czyli do niszczarki. Pewnie mieli niezły ubaw.

daroo
daroo
27 stycznia 2021 10:29
Reply to  Pumeks

Zważywszy na fakt że w grudniu dostaliśmy ponad 1mln. dawek szczepionki a do wczoraj zaszczepili tylko 75.5 tys osób ,to rzeczywiście coś jest na rzeczy , zresztą złodziej najgłośniej wzywa do łapania złodzieja

Dron
Dron
27 stycznia 2021 12:09

Tak, tak, a rozwalenie wymiaru sprawiedliwości was nie naraża na utratę zaufania.

jac stary
jac stary
27 stycznia 2021 18:53

Jeśli zdjęcie nad artykułem jest aktualne, to można przypuszczać, że jednak się zaszczepili.
Zero maseczek, zero dystansu.
Zastanawiałem się, co chcą przykryć ogłaszając bony na Zdrowie+, i wniosek jest jeden.
Oni nie wierzą, że uda się zaszczepić 70% Polek i Polaków, dlatego puścili wszystko na żywioł, prowokując 80+ i 70+ do stania na mrozie i w ścisku.
Sporo z tych Starszych i schorowanych umrze, to może wystarczy szczepionek dla krewnych i znajomych, no i tych pracujących – zasilających Budżet – ktoś przecież musi na rządzących tyrać.
Jestem też 70+ i jestem umówiony na uruchomienie Profilu Zaufanego na 4 lutego, a o terminie szczepienia na razie nawet nie myślę. . . ***** ***

Kundzia
Kundzia
27 stycznia 2021 21:57

Ozdoba – dzisiaj u Moniki Olejnik ujawnił swoje prawdziwe oblicze: prostackiego, chamskiego kmiota który w merytorycznej polemice nie dałby rady nawet przedszkolakowi.Czyli kompletne intelektualne zero. Jego IQ= minus 250

Maciek123454321
Maciek123454321
28 stycznia 2021 08:56
Reply to  Kundzia

Przeważnie jednak milczał, bo Olejnik rozjechała go pytaniami, a […] ozdoba nie miał przekazu dnia, pisiory nie zdążyły go ustalić, bo nagle pojawiły się masowe protesty. Takiego radosnego bełkotu dawno nie słyszałem, aż Olejnik za głowę się złapała.
PS. Używam autocenzury w postaci „[…]” bo inaczej musiałbym dosadnie określić osobnika nazwą męskich genitaliów.

Wujo Wkurw
Wujo Wkurw
27 stycznia 2021 23:56

Stara opowiastka o stole i nożycach… Zapewne było tak: Mroczny grudniowy wieczór. Pod szaro – bury dom na Żoliborzu podjeżdża prywatny samochód. Wysiada starszy facet i kobieta w średnim wieku z dużą torbą. Policja podbiega, Hasło i odzew się zgadzają. Gromo-władny ochroniarz wpuszcza gości do wnętrza i legitymuje. Jet OK. Ordynator Oddziału zakaźnego i szefowa pielęgniarek z Szaserów. Zgadza się. Wchodzą do pokoju, kłaniają się wodzowi. Krótki wywiad zdrowotny (większość mają w dokumentacji medycznej). Podwijają rękaw. wacik odkażający i dziab. Czekają poł godziny, czy nic się nie dzieje. Rozmowa na tematy luźne, pielęgniarka głaszczę kota. Wychodzą i odjeżdżają. Jest już po drugiej dawce. Może ktoś cos zauważył? Provo z aktorami i politykami starszej daty było działaniem osłonowym, jakby się wydało. Klasyczny symetryzm. Bezpieczeństwo wodza nie ma ceny. Nie o 12 $ x 2 chodzi tylko o lewackie wrzaski o równych i równiejszych. Bez wodza dobra zmiana się rozpieprzy.

antyuzurpator
antyuzurpator
28 stycznia 2021 08:30
Reply to  Wujo Wkurw

A wcześniej, w zamglony grudniowy poranek na naszej zachodniej granicy z samochodu-chłodni wypakowano jedno z przywiezionych właśnie pudełek, wsadzono do nieoznakowanego wozu patrolu autostradowego, który pognał z maksymalną prędkością, na sygnałach prosto do Warszawy, aby jak najprędzej można było „dać w żyłę” pewnemu mieszkańcowi willi na Żoliborzu i wszystkim tym, którzy mają prawo zbliżać się do niego na mniej niż 50 metrów.

Maciek123454321
Maciek123454321
28 stycznia 2021 08:58
Reply to  Wujo Wkurw

Bardzo to prawdopodobny scenariusz. Brawo!