Znikające wpisy na Twitterze PiS-u

Wewnętrzne pisowskie wojny podjazdowe

To może źle się skończyć. Niektórzy przebąkują, że nawet mogą polecieć głowy. Internauci są nieubłagani i kpią: „Śpieszcie się zapisywać tweety PiS, tak szybko znikają”. Pytają, kto odpowiada za Twittera PiS i wskazują na ministra Pawła Szefernakera. Ten zapowiedział wyciągnięcie wniosków po ostatnich wpadkach PiS na Twitterze.

Dopiero co pojawił się tweet PiS, z kuriozalnymi słowami premier Beaty Szydło wypowiedzianymi w Auschwitz, który szybko „zniknął”. Teraz biuro prasowe PiS zdjęło kolejnego tweeta wzywającego Polaków, by „nie dali sobie wmówić, że niechęć do uchodźców to coś złego”. Zirytował się nawet sam Szefernaker, który jest głównym specjalistą partii od internetu i kampanii w mediach społecznościowych. Zreflektowano się dopiero po 40 minutach, a treść zmieniła się radykalnie: „Coraz więcej Europejczyków nie zgadza się na przymusową relokację imigrantów”.

W ostatnich kampaniach PiS chwaliło się specjalnym zespołem internetowym, na którego czele stał Szefernaker. Teraz Twittera i Facebooka PiS prowadzi zapewne pracownik biura medialnego partii, ale działkę internetową nadal koordynuje Szefernaker, o którym w PiS mówią „minister od Twittera”. A więc to on odpowiada za przekaz partii rządzącej w sieci, a nie anonimowy pracownik.
(Źródło: naTemat)

/j/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Znikające wpisy na Twitterze PiS-u"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek

A Duda dalej romansuje z Ruchadłem Leśnym:)

Zgredzinka

Ale mamy prezydenta !!! No, po prostu … aż płakać się chce.
Wałęsa przy nim to było …. panisko … a mnie zawsze w takie zażenowanie wprawiały jego niesforne wypowiedzi.

Jacek

Duda sam powiedział, że nie jest naszym Prezydentem… więc tytułujmy go obywatelem.

Wiśnia

„poprzedni tweet był niefortunnie napisany” zrozumiałem z tego że wpisów dokonują pensjonariusze psychiatryka,a nie tak zwani członkowie partii PIS (prawidłowo dla nich -członki)