Zniżki na paliwo na Orlenie tylko dla terytorialsów – „A służba zdrowia to cholera co?!”

W niedzielę nie zatankujemy samochodu? PiSowska Inspekcja Pracy proponuje zaostrzenie zakazu handlu

– „Czy przypadkiem bardziej zniżki nie należą się personelowi medycznemu, który jest na pierwszej linii walki z pandemią? Co terytorialsi robią? oprócz tego wsparcia?” – to jeden z wielu komentarzy internautów, który pojawił się po najnowszej informacji z Orlenu.

 

Daniel Obajtek, złote „dziecko” PiS, szef państwowego giganta paliwowego tak pochwalił się na Twitterze: – „Wojska Obrony Terytorialnej bardzo aktywnie wspierają Polaków w walce z koronawirusem, dlatego uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu terytorialsi uzyskają zniżki na paliwo na stacjach Orlen. Tylko wspólnie możemy stawić czoło pandemii”.

Do wpisu Obajtek dołączył zdjęcie, na którym widać, jak wspólnie z Mariuszem Błaszczakiem, szefem MON, podpisują dokumenty w tej sprawie. Z kolei na profilu MON na Twitterze tych fotografii jest więcej i okazuje się, że poza Obajtkiem i Błaszczakiem w tej „ceremonii” uczestniczył także… Andrzej Duda.

 

W sieci zawrzało. – „A służba zdrowia to cholera co?!”; – „Wypruwaj sobie flaki w szpitalu lub DPS-ie, szyj maseczki, a zniżkę na paliwo i tak dostaną ołowiane żołnierzyki ze współczesnego ORMO Macierewicza i Błaszczaka”;

– „Czy ktoś może mnie oświecić, w jaki sposób oni nas aktywnie wspierają, bo nie zauważyłam? Ja widzę tylko poświęcenie służb medycznych i wielu prywatnych ludzi szyjących maseczki. Lekarze i pielęgniarki powinni dostać ta zniżkę”; – „Wolałabym wsparcie dla tych, którzy leczą i rzeczywiście wspierają, a nie przekupstwo wyborcze WOT” – pisali oburzeni internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maja
Maja
15 kwietnia 2020 08:22

Przyznam, że mało mnie obchodzi cena na łorlenie. Od kiedy rządzi tam pis z majtkiem-obajtkiem, nie kupuję tam ani paliwa ani tym bardziej czegokolwiek innego. Do bojkotu namówiłam całą rodzinę i większość znajomych. A, przepraszam, czasem w trasie stajemy tam, żeby skorzystać z toalety.
Przy okazji – o ile zakład, że niska cena paliwa w Polsce (w końcu w większości też robionejgo w pisowskich rafineriach) gwałtowanie skoczy po wyborach?

Grzegorz
Grzegorz
15 kwietnia 2020 11:54

Już od dawna paliwo w niższej cenie na orlenie mogą kupować związkowcy z solidarności. Teraz do grupy wybrańców dołączyli terytorialsi. Dla jednych i drugich mam jednak złą wiadomość : ceny na orlenie są tak wyśrubowane , że nawet po rabacie i tak są wyższe od cen na stacjach innych sieci.
Jak nie wierzą to niech porównają ceny na stacjach paliw np. przy hali Makro w Wa-we.

Mariola
Mariola
15 kwietnia 2020 18:32

Niektórzy mam wrażenie szukają okazji do ostentacyjnego wyrażania swoich poglądów politycznych. Można by je na chwilę schować do kieszeni i zauważyć, że Orlen naprawdę dużo robi w walce z wirusem. Tak trzymać orlen!!! WOT na to zasługuje.

Bogdan
Bogdan
15 kwietnia 2020 18:35

WOt bardzo dużo robi na rzecz walki z koronawirusem, cieszę się, że Orlen ich docenił!

Big
Big
15 kwietnia 2020 18:35

Zniżka jak najbardziej się należy, więc szacunek dla Orlenu!

Marcelina
Marcelina
15 kwietnia 2020 18:37

Służba zdrowia dostała od Orlenu 100 mln zł wsparcia, więc uważam że zniżk dla WOTu jak najbardziej jest na miejscu. Wiadmo, że niezadowoleni i tak się znajdą

Kaczor
Kaczor
15 kwietnia 2020 20:44

Gratulacje!!! Prawdziwi BOHATEROWIE są dumni !!!

andrzej
andrzej
15 kwietnia 2020 21:52

To mamy listę Księża. WOT …za chwilę dołączą słuchacze radia Maryja

Witold
Witold
18 kwietnia 2020 19:01

Widzę że następna strona dla ludzi nienawidzących osób o innych poglądach. A dlaczego nie dali zniżek dla policji, dla strażaków, dla żołnierzy zawodowych, dla ratowników GOPR i TOPR. Typowo polskie zawiść aż poraża.

Maciek123454321
Maciek123454321
17 listopada 2020 18:19

Ten cały pierdolony Orlen ma najdroższe ceny paliw. A przy autostradach ceny fruwają w kosmosie. Ja sobie mogę pojechać na stację Auchan i kupić benzynę po 3,98 zł za litr. A co ma powiedzieć mieszkaniec wsi na końcu Polski, który MUSI tankować u Obajtka i płaci prawie 4,50 zł za to samo????!!!!! Prawdę mówiąc, nic ne powie, zatankuje, ponarzeka, a w następnych wyborach znów zagłosuje na pisiorów.