Zwolennik Andrzeja Dudy do posłanki. „Żałuje, że mocniej Ci nie przyj****em, Ty tępa je***a dzido…”

Co to jest „układ wrocławski” i jak pomógł Andrzejowi Dudzie wygrać wybory? O polskiej Cambridge Analityca

To, że kampania wyborcza na ostatniej prostej będzie bardzo ostra, każdy świetnie wiedział, jednak narastająca agresja, głównie wyborców Andrzeja Dudy, szokuje. Do Wrocławia, Białegostoku, Krakowa i Wielunia dołącza teraz Myślibórz.

 

To tutaj uczestnik spotkania z prezydentem walczącym o reelekcję zaatakował ostro posłankę KO, Magdalenę Filiks. Agresor zupełnie nie panował nad sobą. Kiedy zauważył, że posłanka nagrywa spotkanie, rzucił się w jej stronę, krzycząc „Co nagrywasz, ty idiotko zaje***a?! Wy j***ne, czerwone komuchy!, a potem uderzył ją i próbował jej wyrwać smartfona.

Początkowo nie przyznawał się do ataku fizycznego, ale po chwili przyznał się, żałując, że „ci mocniej nie przyje***em, ty tępa je***a dzido!”.

 

A co na to policja? Jeden ze „stróżów prawa” stał spokojnie niedaleko i jedyną jego reakcją na to wydarzenie było stwierdzenie o „niepotrzebnych waśniach i sporach”, po czym wziął się za robienie porządku… przeganiając posłankę KO.

Pozostaje tylko pogratulować panu Dudzie, który swoimi wystąpieniami nakręca negatywną atmosferę, z lubością wręcz dalej dzieli naród, nie reaguje na chamstwo i agresję swoich wyborców jednocześnie narzekając na to, jak to on, biedaczek, jest atakowany. Brawo ON!

Tamara Olszewska

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander
Aleksander
6 lipca 2020 08:56

Jacy wyborcy taki prezydent

Maciek123454321
Maciek123454321
6 lipca 2020 09:22

„Kultura” wyborców dudziarza. Ale czego się spodziewać? Wystarczy obejrzeć reportaż Onetu z godziszowa (celowo z małej litery piszę nazwę tej wioski) i tego oszalałego obrzępałka spod znaki zielonej budki z piwem. On będzie Majdanek reaktywował. Reportaż robi furorę w sieci. Niech się wyborcy pisu przejrzą w lustrze w tym reportażu. No i ten drugi – ze Starych Bud, który groził podpaleniem domu zwolenniczce Trzaskowskiego. Ale kiedy go policja zwinęła, pokorniutki taki się zrobił, przepraszał, że diabeł w niego wstąpił, że on już nigdy więcej……… Takich zwolenników ma duda. I takie coś ma nam wybierać prezydenta Polski?????????????

Jantar
Jantar
6 lipca 2020 11:27

Jak Kaczyński utrzyma się u władzy to prędzej, czy później dojdzie do odnowienia gett, obozów pracy i masowych mordów po procesach politycznych. Wszelkie dyktatury dochodzą do tego punktu prędzej czy później. A wśród wyborców pisowskich chętnych do wykonywania wyroków nie brakuje.

Maciek123454321
Maciek123454321
6 lipca 2020 13:54
Reply to  Jantar

Jesteś okropna. Zero optymizmu. Keep smiling – uśmiechnij się.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
6 lipca 2020 17:25

Otóż to. Wszyscy poprzedni dyktatorzy dochodzili do tego punktu w znacznie młodszym wieku. Ja się kurczowo trzymam myśli, że nie zdąży… 😉

Jantar
Jantar
6 lipca 2020 22:26

Drogi Maćku, jak to mówi mądre powiedzenie „lepiej przygotować się psychicznie na najgorsze i miło się rozczarować, niż mieć wielkie nadzieje i spaść z wysoka mocno obijając dupę”. Tego się trzymam, bo nie wierzę, że Kaczyński tak łatwo odpuści. Nigdy wcześniej nie miał takiej władzy, jaką ma dziś i nie zrezygnuje z niej dobrowolnie. Ciągle mam też w podświadomości fakt, że Kaczyńscy byli od dziecka przygotowywani do przejęcia władzy w Polsce przez wujków zbrodniarzy (bliscy współpracownicy Stalina i Berii musieli czymś na takie stanowiska zasłużyć, a wszyscy wiemy, co to były czasy).

Ale jak na Czarownicę Młodszą (jak nazywa mnie moja psiapsiółka) z Czarnym Kotem (choć z białymi dodatkami) przystało, trzymamy mocno kciuki za Rafała (KOT trzyma zakrzywiony pazur) i mam nadzieję, że sam Lucyfer nam pomoże 😉

Grzegorz
Grzegorz
6 lipca 2020 10:12

Gdy brakuje siły argumentów sięga się po argument siły. Zachowanie zwolenników A.Dudy jasno pokazuje , że nawet oni nie łykają już propagandy PiS-u. Takie ataki należy pokazywać i nagłaśniać aby niezdecydowani mieli łatwiejszy wybór.

daroo
daroo
6 lipca 2020 10:18

Lata 30 jako żywo tyle że w XXI wieku.Wiemy jak się zaczyna , ale chyba wolelibyśmy nie wiedzieć jak się skończy takie szczucie. Jakiś czas temu pisałem że jak tak dalej pójdzie to sie krew poleje. Czyżbym miał rację?

Jantar
Jantar
6 lipca 2020 11:25
Reply to  daroo

Ja też od dawna o tym mówię i piszę! Krew się poleje i to za przyzwoleniem partii „miłościwie” nam panującej, a przede wszystkim jej prezesa! Przykład poszedł z samej góry. Sam prezes w wywiadach nazywa Polaków „elementem animalnym”. A co się robi z wszelkiej maści robactwem? EKSTERMINUJE!!!! Bez jakiejkolwiek litości. Do tego jeszcze te określenia grupy LGBT, że „to nie są ludzie”. Żywcem wyjęte z przemówień Hitlera i innych nazistów. I tylko patrzeć, jak tą definicję „nie ludzi” rozciągną na każdego, kto ich nie popiera.

Ada
Ada
6 lipca 2020 10:54

Wyborcy Dudy , to inteligencja … na jego poziomie !

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
6 lipca 2020 11:52
Reply to  Ada

Elyty nowej kulturwy po prostu.

felek
felek
6 lipca 2020 13:30

Widac ze chłopina nie ma oleju w głowie. Zapewne odstawowke skończył i chce od Dudusia dziengi.

Zbyszek
Zbyszek
6 lipca 2020 13:46

Obiecali menelowe+ i mają zwolenników jak się patrzy.

CzarnyZajaczek
CzarnyZajaczek
7 lipca 2020 20:15
Reply to  Zbyszek

niedługo pewnie jeszcze dorzucą pedofilowe+

Johny
Johny
6 lipca 2020 13:59

Taki policjant powinien bezzwlocznie stracić prace, bo nie nadaje sie do niej?

Radoslaw
Radoslaw
7 lipca 2020 18:26

Ten motłoch powinien być pozbawiony praw wyborczych….