Zybertowicz, jak twierdzi, pojawił się w Sejmie w charakterze… „dziecięcia Bożego”

Zybertowicz, jak twierdzi, pojawił się w Sejmie w charakterze… „dziecięcia Bożego”

Profesor Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta RP, pojawił się na spotkaniu w gabinecie wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego ze Zjednoczonej Prawicy. Wzięli w nim też udział m.in. Jacek Kurski, Maciej Łopiński i Jacek Sasin. Najprawdopodobniej dotyczyło ono rozmów ws. przyszłości TVP.

Uczestnicy zgromadzenia niechętnie informowali media o przebiegu tejże rozmowy. Prezes Jacek Kurski stwierdził, że spotkał się ze swoimi rozmówcami po to, aby dyskutować o „doświadczeniu” i „pluralizmie” mediów publicznych.

Magdalena Rigamonti, redaktor „Dziennika Gazeta Prawna”, wróciła dziś do tematu. Zapytała prof. Zybertowicza o to, po co spotkał się on z Kurskim i Łopińskim. Zybertowicz, początkowo, nie chciał udzielić jej szczegółowej informacji. „Uczestniczył pan w spotkaniu jako socjolog?” – dopytywała dziennikarka.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Kto wie? Może jako dziecię Boże?” – odpowiedział na to prof. Zybertowicz. Nieśmieszny żart profesora najprawdopodobniej miał na celu ukrycie prawdziwego powodu zorganizowania spotkania w gabinecie wicemarszałka Terleckiego. Dziennikarze spekulują, że to właśnie na nim zapadły decyzje dotyczące TVP.

Jacek Kurski został dziś ponownie wskazany na prezesa Zarządu Telewizji Polskiej. Maciej Łopiński poddał się natomiast do dymisji i przeniósł na tymczasowy urlop. Nieoficjalnie mówi się, że decyzja o powrocie Kurskiego jest efektem ostrej wewnętrznej rywalizacji wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy.

nt

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
IdelajdaIrenaBartChermessmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyKaczor
AntyKaczor

Kto jak kto ale Kurski nadaje się jak nikt inny na to stanowisko. Zdaniem prezesa.

Bart
Bart

Zybertowicz, poza Macierewiczem, jest drugą osobą w PiS o której mój znajomy psychiatra mówi, że jest stuprocentowo do przeleczenia w placówce psychiatrycznej.

Idelajda
Idelajda

Zgadzam się, ale jeszcze u pisuarów paru by się znalazło

Marek
Marek

Żaden profesor, marny doktor i do tego wsiowy błazen, który najpierw gada kłamstwa a potem płacze jak go za nie pozwą..

Kos
Kos

Dziecie boze…….czyli Bozydarek vampirek

smętek
smętek

Taką samą uwagę chciałem napisać. Państwo w redakcji zapomnieli, że CK ds Tytułów Naukowych nie znalazła uzasadnienia dla takiego uhonorowania tego osobnika. Zachodzi jednak obawa, że d..a przyzna tytuł swojemu doradcy, poza wszelkimi procedurami. Mógł uniewinnić Mariusza Kamińskiego przed prawomocnym wyrokiem to tutaj też może.

Zwinka
Zwinka

Robią się coraz bardziej bezczelni. O skrzeczącym Zybertowiczu nawet nie chce się pisać.

Zbyszek
Zbyszek

A Ojciec? Dumny z takiego dziecięcia?

Predator
Predator

Kastrat?? nawet kastrata mamy w tym burdelu??

Maciek123454321
Maciek123454321

Szmaciarz Duda po drugi w ciągu kilku dni został zrobiony w ch…………… Najpierw, że mu führer polskiego NSDAP się spóźnił na uroczystość, a teraz to…….. Sami powiedzcie, czy to nie Szmaciarz?…………….

smętek
smętek

Chyba nikt przytomny zaprzeczał nie będzie.

daroo
daroo

Noooo to „grubo” pan „profesor?” pojechał ,oj grubo aż dziw bierze że mu się ego mieści w internecie

Chermes
Chermes

Skoro, sądząc po białej sukni ślubnej, druga, kościelna żona Jacusia jest dziewicą, to Zybertowicz ma pełne prawo by nazwać się „dziecięciem bożym”. Problem jedynie w tym, że dziecię boże zostało ukrzyżowane, więc zapewne, w przyszłości, czeka go niezbyt przyjemny los. 🙂

Irena
Irena

Poza tym w domu wszyscy zdrowi ???