Zybertowicz twierdzi, że jeśli Polacy zagłosują na opozycję, to znaczy, że zwariowali

Zybertowicz, jak twierdzi, pojawił się w Sejmie w charakterze… „dziecięcia Bożego”

– „Przewiduję, że gdyby zdarzyło się jakieś nieszczęście i wielu Polaków by zwariowało i oddało głos na dzisiejszą opozycję, to byśmy zobaczyli, jak demony antyPiS-u, hodowane przez ostatnie lata, spowodują falę zemsty” – tak o wyborcach opozycji wypowiedział się prezydencki doradca Andrzej Zybertowicz w Polsat News. Poza tym – jak stwierdził – „pojawią się pomysły reformatorskie”.

 

 

Na tym nie poprzestał i brnął dalej. Według Zybertowicza, innym efektem zwycięstwa opozycji byłaby uległość Polski wobec innych państw UE i wielkich korporacji. – „Za wsparcie, jakie opozycja otrzymywała od niektórych podmiotów międzynarodowych, trzeba byłoby się odwdzięczyć uległością” – powiedział doradca Dudy.

„Sprowadzili większość społeczeństwa do gorszego sortu, zdradzieckich mord, komunistów i złodziei… a pan Zybertowicz będzie opowiadał o demonach antyPiS”; – „Dlaczego Prof. Zybertowicz mierzy wszystkich swoją miarą?”; – „Panie Zybertowicz: niewinni nie mają się czego obawiać!” – komentowali internauci.

 

Do słów doradcy Dudy odnieśli się też dziennikarze. – Prof. Zybertowicz uważa, że jeśli Polacy zagłosują na opozycję to znaczy, że zwariowali. Ale tak, super się potem słucha polityków i dziennikarzy związanych z PiS, jak to elity pogardzają zwykłymi ludźmi :)” – napisał Janusz Schwertner z onet.pl. – „Ruszył właśnie koronny program końcówki kadencji rządów PiS, czyli Pogarda+” – to wpis Macieja Bąka z Radia Zet.

Nie po raz pierwszy doradca Dudy szokuje swoimi wypowiedziami. Przypomnijmy choćby tę – „Zybertowicz: „Podczas Okrągłego Stołu komuniści podzielili się władzą z własnymi agentami”!.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

18
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
TomaszdAWIDJurekandrzejJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anda
Anda

Wariatom często się wydaje, że to wszyscy inni zwariowali. Zybertowicz, nie jesteś pierwszy.

Maciek123454321
Maciek123454321

Kurczę, dokładnie to samo chciałem napisać!!!!!!!!!!!! Nic dodać, nic ująć. Dobrze, że zajrzałem na posty.

Mariola
Mariola

Panie Zybertowicz, proszę się nie troszczyć o stan psychiczny Polaków, którzy nie zagłosują na pańskie
„koryto” lecz zatroszczyć się o swoje zdrowie. Pana wypowiedzi obrażają miliony Polaków, dlatego myślę , że po wyborach przestanie być taki medialny, co będzie korzystne dla wszystkich.

ewa
ewa

dzisiaj na tweeterze przeprasza, profesor z bożej łaski

Irena
Irena

Myslisz , ze szczerze ? Przeciez on nie zna takiego slowka !!!

ewa
ewa

kto temu facetowi nadał tytuł profesora

Irena
Irena

No oczywiście jakiś wariat z minionej epoki !

Maciek123454321
Maciek123454321

Moja teoria o piciu z PIS-uaru wciąż znajduje potwierdzenie. Póki co, nie wiem, czy uszkodzenia mózgu spowodowane piciem owego nektaru są trwałe, czy jest może jakieś lekarstwo na to. O tym będziemy się mogli przekonać, kiedy odsuniemy pisiorów od władzy. Jedno nie ulega wątpliwości, rekonwalescencja będzie trwała bardzo długo.

Marek
Marek

Jestem wariatem i nie zagłosuję na PiS! I dobrze mi z tym. Wolę być lewakiem, liberałem i wariatem niż zagłosować na partię która jest antydemokratyczna, antyeuropejska, która sposób sprawowania władzy zapożyczyła z Węgier, Białorusi, Rosji i Turcji a nie rozwiniętych państw zachodniej Europy.I nie wzrusz mnie nawet to że podobno grzeszę nie głosując na PiS co ogłosili niedawno w KK. I nie mam z tym żadnego problemu, że jestem „wariatem i grzesznikiem”.

Zwinka
Zwinka

Mając do wyboru PiS i nogę od stołu, wybrałabym nogę. Bez chwili wahania.

Maciek123454321
Maciek123454321

Dobrze, Zwinko, że masz aż TRZY bloki do wyboru. Może jednak nie całkiem głupio się stało, że oddzielnie idzie PSL, KO i Lewica?…. Pełen trwogi oczekuję na 13 października. Jestem pewien, że Ty też pójdziesz zagłosować.

Zwinka
Zwinka

Oczywiście. Zawsze chodzę do wyborów. Nawet, jeśli klnę, a ostatnio zdarza mi się dość często…Tak, to lepsza sytuacja, byle tylko frekwencja dopisała.

Jantar
Jantar

Ja na pewno pójdę. Czarno to wszystko widzę, ale nie można oddać Polski walkowerem. Może chociaż trochę popsują się szyki Kaczyńskiemu…

Irena
Irena

Cos ci się chyba chlopie ….POZAJACZKOWALO !!!

andrzej
andrzej

To konkluzja wariata.

dAWID
dAWID

To konkretny idiota,w wieku starczym.

Jurek
Jurek

Ten zakłamany kundel ubecką propagandą służy jak kundel usługami merdania dla PiSu. Złośliwy, podły i głupi.

Tomasz
Tomasz

Takich idiotycznych stwierdzeń nigdy nie powinno się tolerować od osoby na tak eksponowanym stanowisku i jeszcze do tego wykształconym!