Życzysz Krystynie seksu? Zatrąb.

Życzysz Krystynie seksu? Zatrąb.

Czasem, żeby przeprosić, trzeba mieć klasę. Żeby wybaczyć, też trzeba mieć klasę. Jurek Owsiak pokazał, że ją ma i publicznie panią Pawłowicz przeprosił, a posłanka PiS, powszechnie znana z wulgaryzmów i nieparlamentarnych zachowań postanowiła, że nie odpuści …

Na antenie niedawno powstałej telewizji internetowej wpolsce.pl zapowiedziała, że sprawa słynnych już słów, które padły na 23. Przystanku Woodstock, znajdzie swój finał w sądzie. „To nie są przeprosiny. Słowa Jerzego Owsiaka były przepełnione ironią. To była kolejna porcja obrażania mnie. Być może ktoś mu powiedział „przeproś, żeby uniknąć procesu” – oceniła parlamentarzystka.

Wszyscy pamiętamy, jak Jerzy Owsiak ku wielkiej radości Woodstockowej widowni życzył Krystynie Pawłowicz seksu, sugerując, iż to może zmniejszy jej frustrację i niechęć do festiwalu. Pamiętamy też, że nie zaakceptowali tego nawet najwięksi jego fani i krytycy posłanki. Sam Owsiak się opamiętał i publicznie Krystynę Pawłowicz przeprosił. Na tym jednak się nie skończyło…

Zupełnie niespodziewanie, ktoś zainstalował na jednym z wiaduktów pomiędzy Dąbrową Górniczą, a Sosnowcem baner dla Krystyny Pawłowicz z prowokacyjnym tekstem: „Życzysz Krystynie seksu? Zatrąb.”  Zdjęcie banera „wrzucił” jeden z internautów na Twittera. Nie wiadomo, kto jest autorem tego transparentu.

Wszystko to jest może i niezbyt eleganckim, ale trafionym rewanżem za niesprawiedliwe i krzywdzące opinie kontrowersyjnej posłanki na temat Przystanku Woodstock. Pawłowicz twierdziła, że to impreza, na której dochodzi do „szczucia na Kościół”. Straszyła, że „Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne, przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja jako katoliczka, gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu” – tak mówiła o inicjatywach Jerzy Owsiaka. Zarówno o Woodstocku, jak WOŚP.

„Mówiłem o miłości. To nie jest stosunek płciowy, to miłość, przytulanie itp.” – tłumaczył w pojednawczym tonie Jerzy Owsiak w TVN24 po burzy, jaka rozpętała się po jego słowach skierowanych do prof. Krystyny Pawłowicz. Powiedział: „Pani Krystyno, przepraszam”. Pozostał jednak przy swojej sugestii mówiąc dalej w TVN24:

„Pani Pawłowicz dostała zgodę na wulgaryzmy i mowę nienawiści. Gdybym był terapeutą, bo dla mnie ta pani ma problem, to bym doradził to samo, co napisałem: seks”

I tłumaczył „słowo seks, o którym mówię, może dotyczyć czegoś dobrego, ciepłego. Nie chcę się o to szarpać. Gros ludzi mówiło mi, że nawet przez chwilę nie pomyśleli, że wchodzę z butami w jej życie prywatne” – wyjaśniał w TVN24.
(Źródło: Fakt)

/p/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

17 komentarzy do "Życzysz Krystynie seksu? Zatrąb."

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka

I co, trąbią ? 🙂

wiesław

Trąbią a i owszem
nie ma w tym nic złego
zakładając że ów proceder
dotyczyć ma kogoś innego

shaq

Krystyna to jedno, ale pomyślcie o tym nieszczęśniku, który miałby być jej partnerem. Odrobinę humanitaryzmu,,,
Baner świetny, aczkolwiek na pewno już tam w krzakach siedzą chłopcy-błaszczakowcy i notują numery trąbiących.

Zwinka
Przed laty któryś z deputowanych nazwał Margaret Thatcher k…ą. Publicznie, w parlamencie. I co na to Żelazna Dama ? „Bardzo przepraszam, ale nigdy nie zarobiłam w ten sposób ani pensa”. I powrócono do debaty. Polska dulszczyzna trzyma się jednak mocno. Jakże to tak, do kobiety. Nawet panie Dominika Wielowiejska i Agata Młynarska pokręciły zniesmaczonymi noskami. Burza, która mnie śmieszy, bo gdybyż to jeszcze Jurek Owsiak poradził tej delikatnej jak mimoza wstydliwa pani, żeby się, dajmy na to, puściła, czy jeszcze dosadniej, ale tak ??? Warto byłoby przypomnieć pani Pawłowicz, jak wyrażała się chociażby o Annie Grodzkiej ( a co ją,… Czytaj więcej »
Zwinka

Eh, dopiero teraz zauważyłam błąd w nazwisku p. Dominiki. Wielowieyska, oczywiście.

Tomasz

Patrząc na PiS, to myślę, że nie tylko Kryśce, ale zdecydowanej większości działaczy przydałby się dobry sex. Zrelaksowaliby się, rozmarzyli i zamiast obradować po nocach oddaliby się rozkoszom ciała adekwatnym do tej pory dnia. A tak skwaśniali, niewyżyci, zatruwają życie bliźnim. W książce i filmie „Pachnidło” jest taka scena przemiany rządnego krwi tłumu, w radośnie poplątanych oddających się rozkoszy osobników. Nikt nie zginął, zapomniano o egzekucji!. Może na Nowogrodzką wpuścić jakieś hormony, zabawią się i dadzą nam spokój.

Maciek123454321

Najpierw trzeba wymontować i wynieść stamtąd PISuar.

Tomasz

cholerka, „żądnego” a nie „rządnego”.

Zwinka

Cholerka, tak, „żądnego”. Inna rzecz, że przy czytaniu i słuchaniu wszechobecnego bełkotu, człowiek chwilami zaczyna się gubić w meandrach ortografii. Powszechne jest np. używanie na odwyrtkę końcówek -OM – Ą… ale cóż poradzić, skoro ” zdobytOM wiedzOM” niektórzy posługujOM się dzięki niedouczonym profesorĄ…

Tomasz

Nigdy nie byłem w tym mocny, więc staram się sprawdzać, ale czasami, jak edytor tekstu nie podkreśli, to wychodzą różne kwiatki. W czasach mojego powszechniaka, robiąc błędy ortograficzne, uchodziłem za matoła (och, ileż ja dyktand napisałem, bez najmniejszego śladu poprawy). Dzisiaj miałbym zdiagnozowaną dysortografię i dostałbym dodatkowy czas na maturze z polskiego!

Zwinka
O, to to. W mojej podstawówce tym, którym nie chciało się uczyć posyłano krótką piłkę: ” nie chcesz się uczyć, to się nie ucz. Szewcy też są potrzebni” ( szewcom nie uwłaczając ), a i podejście rodziców do leniwych dzieci było inne. Np. mój starszy brat próbował czasem oskarżać swoją panią o to, że się na niego uwzięła, ale rodzice szybko stawiali go do pionu stwierdzeniem, że jak będzie w porządku, to nikt się na niego nie będzie „uwzinał”. A teraz ? Jak nie cały zestaw „dys …..” do dyspozycji, to ADHD, albo jakaś minister Zalewska…
wiesław

jedyny seks jaki życzy sobie Krycha
zapowiedzą trąby z Jerycha

magdalena

Fajny bajer, popieram.

Ted

Nachalne reklamy braveranu i podobnych specyfików są ok, a propozycja skierowana do kobiety jest zła ? Przecież zależy nam na wzroście urodzeń. Totalna obłuda.

Polka gorszego sortu

Lepiej, żeby ta Pani się nie rozmnażała…

Gekon

Az przypomina mi sie tekst Katarzyny Figury z filmu ”Ajlawju”. Cytuje: Nie p*****l, tylko p*****l..

HANNA

POMYSŁ BANERU SUPER. SZACUN DLA POMYSŁODAWCÓW !